W końcu doczekaliśmy się wiosny! No może nie tak do końca, bo do początku kalendarzowej wiosny zostało jeszcze parę dni, a i pogoda póki co jeszcze się nie polepszyła. Mimo to sam fakt, że mamy już marzec, a dni stają się coraz dłuższe i pogodniejsze, napawa mnie dużą dawką optymizmu i energii do działania. Obecnie jestem na etapie kompletowania wiosennej garderoby. Oczywiście staram się nie szaleć zbytnio z zakupami i zachowując zdrowy rozsądek wybieram tylko te rzeczy, które wiem, że posłużą mi na dłużej niż tylko jeden sezon.

Jednak jeżeli znacie mnie już dość dobrze, to na pewno wiecie, że są dwie rzeczy, których nie potrafię sobie odmówić i których kolekcje cały czas powiększam. To pomadki i lakiery hybrydowe. O nowościach w mojej kosmetyczce opowiem innym razem, a dziś chciałabym pokazać wam dziesięć nowych lakierów hybrydowych NeoNail, które w tym miesiącu dołączyły do moich zbiorów.

lakiery hybrydowe cover girl neonail

 

Kolekcja lakierów hybrydowych Cover Girl

Cover Girl Collection to 10 bardzo dobrze napigmentowanych odcieni, które pozwolą każdej z nas poczuć się jak dziewczyna z okładki magazynu – piękna, modna, charyzmatycza i pewna siebie. Jeżeli spojrzycie sobie na kolory, które przez instytut Pantone zostały ogłoszone najmodniejszymi kolorami wiosny i lata 2019, to na pewno zauważycie, że znalazły się wśród nich odcienie praktycznie identyczne jak Fashion Mania, Trendy Twenty, Stay Chic oraz Super Star.

A tak prezentują się wszystkie odcienie z kolekcji Cover Girl. Od góry – delikatny, blady róż Coctail Dress, różowy odcień nude My Moment, brzoskwiniowy róż Trendy Twenty, głęboka, elegancka śliwka Posh Party, róż z nutami czerwieni Fancy Obsession, karminowa czerwień Carmine Red, Twiggy Style – czerwień inspirowana legendą modelingu – Twiggy, pomarańczowa czerwień Super Star, ciemna musztardowa żółć Stay Chic oraz chabrowy niebieski Fashion Mania.

kolekcja cover girl neonail

cover girl neonail

 

Koniecznie napiszcie w komentarzu, który z lakierów hybrydowych z kolekcji Cover Girl podoba się wam najbardziej.

Mi w pierwszej chwili wpadły w oko trzy ostatnie – czerwony, niebieski i żółty, ale bardzo podobały mi się też róże i fiolet. Trudno było mi się zdecydować, więc pozostawiłam wybór wam i zrobiłam ankietę na moim instagramowym story. Zapytałam was, które odcienie wybrać. Aż 65% osób zagłosowało na róże i fiolet, więc oto jest – moja wiosenna stylizacja paznokci właśnie w tych odcieniach.

Lakiery hybrydowe NeoNail są bardzo trwałe i wytrzymałe. Bez problemu można je nosić na paznokciach 21 dni, czyli aż pojawi się widoczny odrost. Ja jednak czuję, że tym razem nie wytrzymam tak długo i jeszcze przed upływem tego czasu będę kombinować z innymi odcieniami. Wszystkie lakiery hybrydowe z tej najnowszej kolekcji NeoNail są tak piękne, że muszę wypróbować je wszystkie!

 

Wiosenne paznokcie w odcieniach różu i fioletu

stylizacja paznokci neonail

 

Paznokcie przy małych palcach pokryłam odcieniem Posh Party NeoNail, a następnie w utwardzony Top Shine Bright wtarłam pyłek Pearl Effect no 1 i pokryłam go tym samym topem.

różowe lakiery hybrydowe

 

Jak je wykonałam – krok po kroku

Paznokcie serdeczne pokryłam również lakierem Posh Party. Po jego utwardzeniu starłam warstwę dyspersyjną i lakierem Coctail Dress NeoNail za pomocą sondy namalowałam kropki.

Na paznokciach środkowych wykonałam zdobienie baby boomer przy użyciu odcieni Coctail Dress oraz Trendy Twenty NeoNail. Paznokcie przy palcach wskazujących i kciukach pokryłam również odcieniem Trendy Twenty.

hybrydy neonail

paznokcie hybrydowe neonail

 

Jeżeli chcielibyście zobaczyć więcej stylizacji paznokci z wykorzystaniem tych lakierów, to zachęcam was do obserwowania konta NeoNail Poland na Instagramie.