Już od razu na początku nowego roku NeoNail zaskoczyło nas wydając kolejną kolekcję lakierów hybrydowych. Nowa kolekcja to aż osiem przepięknych zimowych odcieni oraz… jeden dodatkowy, który dostępny jest wyłącznie z aplikacją, ale o tym za chwilę.

Inspiracją do stworzenia kolekcji Crystal Spirit byłyśmy my same – kobiety. Z pozoru wszystkie jesteśmy zwyczajne, ale tak naprawdę każda z nas jest na swój sposób wyjątkowa i posiada jakąś super moc. Jesteśmy piękne, silne, pełne pasji, odważne, szalone. Każdy z odcieni z kolekcji Crystal Spirit podkreśla jedną z tych niesamowitych cech.

 

Bardzo podoba mi się filozofia tej kolekcji. Teraz przy wyborze odcienia, który trafi na moje paznokcie mogę kierować się nie tylko gustem odnośnie kolorów, ale również samą nazwą, która idealnie opisuje to, jaka tak naprawdę jestem. I przyznam, że tym razem znowu bardzo trudno było mi dokonać wyboru, bo pasuje do mnie naprawdę sporo z tych nazw. Zastanawiałam się, czy wybrać odcienie niebieskiego i zieleni, czy może tym razem postawić na róże i fiolety. Ostatecznie zdecydowałam się na pierwszą opcję, a róż i fiolet zagości na moich paznokciach następnym razem – za jakieś 3 tygodnie. Na pewno kolejnymi paznokciami pochwalę się wam na story, więc koniecznie obserwujecie mnie na moim Instagramie, żeby ich nie przegapić.

 

Na wzorniku możecie zobaczyć wszystkie odcienie lakierów z najnowszej kolekcji. Od lewej:

  • Be Powerful – niebieski z nutą szarości, idealny dla silnych kobiet, które nie boją się wyzwań.
  • Be Iconic – piękna zieleń dla miłośniczek najnowszych trendów.
  • Be Freaky – nasycony niebieski, który będzie idealny dla ciebie, jeżeli jesteś choć odrobinę szalona.
  • Be Visionary – rozbielony błękit dla kobiet, które w wyrafinowany sposób lubią podkreślać swoją elegancję.
  • Be Awesome – szarość dla każdej z nas, bo każda z nas jest po prostu niesamowita.
  • Be Fearless – stalowa szarość dla wszystkich odważnych i bezkompromisowych kobiet.
  • Be Authentic – dziewczęcy róż dla tych z nas, które nie lubią nikogo udawać i są po prostu sobą.
  • Be You – bardzo energetyczny róż dla tych z nas, które lubią zwracać na siebie uwagę.

W kolekcji Cristal Spirit dostępny jest jeszcze jeden lakier hybrydowy – Be Unique. Ten wyjątkowy odcień niebieskiego dostępny jest tylko dla osób, które posiadają aplikację mobilną Klub NeoNail. Możecie zobaczyć go tutaj. Jeżeli natomiast chcecie, żeby trafił on do waszej kolekcji lakierów hybrydowych, to koniecznie pobierzcie aplikację.

 

 

 

Moje paznokcie na zimę

Tak jak już wspomniałam wcześniej, tym razem postawiłam na chłodne zimowe odcienie niebieskiego: Be Freaky, Be Powerful oraz Be Visionary. Użyłam również topu, którego miałam na swoich sylwestrowych paznokciach – Top Glow Silver. Jest on dostępny również w kolorze złotym, ale do zimowego zdobienia bardziej pasowało mi srebro. Tym razem pokryłam paznokcie tylko jedną warstwą tego lakieru, co stworzyło na nich przepiękny, delikatnie połyskujący efekt. Świetnie, że mając te dwa topy nie trzeba już kupować oddzielnych lakierów z brokatem. Po pomalowaniu jakiegokolwiek koloru jednym z tych lakierów zamienia się on w brokatowy.

 

Zależało mi na tym, aby stworzyć manicure idealny na zimę, ale bardzo prosty – taki, który każda z was będzie mogła wyczarować sama w domu, nawet nie posiadając żadnych zdolności artystycznych.

Na paznokcie u małych palców nałożyłam odcień Be Powerful, u serdecznych i kciuków Be Freaky, a pozostałe dwa paznokcie pomalowałam lakierem Be Visionary. Całość pokryłam lakierem nawierzchniowym Top Glow Silver, który sprawił, że paznokcie zaczęły delikatnie, srebrzyście mienić się. No ale znacie mnie… Ostatecznie uznałam, że na tych paznokciach brakuje jeszcze odrobiny błysku (w końcu mamy karnawał!) i na paznokcie przy palcach serdecznych i wskazujących nałożyłam jeszcze odrobinę pyłku Electric Effect nr 03. Ten pyłek jest jednym z moich ulubionych i już nie raz gościł na moich paznokciach.

paznokcie na zimę

 

Koniecznie dajcie mi znać w komentarzach, czy podoba wam się taka stylizacja paznokci i czy spróbujecie wyczarować coś podobnego w domu. Jeżeli tak, to na paznokciach serdecznych możecie spróbować namalować kilka małych gwiazdeczek lub płatków śniegu. Wówczas takie zdobienie będzie jeszcze bardziej zimowe. A jeżeli potrzebujecie więcej inspiracji, to jak zwykle odsyłam was na stronę NeoNail.

paznokcie na zimę