Robiąc noworoczne porządki na laptopie natknęłam się na całe mnóstwo zdjęć z naszego jesiennego pobytu w Hotelu Bacówka Radawa & Spa. Ponieważ wiem, że nie wszyscy obserwują mnie na Instagramie, pomyślałam, że szkoda byłoby nie pokazać wam tutaj fotorelacji z naszego wyjazdu. Tym bardziej, że niedawno otrzymałam kod rabatowy “mamablog”, z którym dostaniecie się 10% zniżki na pobyt :-)

Bacówka Radawa SPA to przepiękny  czterogwiazdkowy hotel, którego specjalnością jest zapewnienie niezapomnianego wypoczynku najmłodszym gościom. Moi chłopacy byli zachwyceni hoteli, co z resztą będziecie mogli zobaczyć za chwilę na zdjęciach. Od razu po przyjeździe otrzymali od pani recepcjonistki paszporty, w których zbierali pieczątki. Można je było dostać między innymi za zjedzenie posiłku, zabawę pod okiem animatora, wizytę na basenie i w spa. Pod koniec wizyty dzieciaki dostały medale i pamiątkowe dyplomy.

W hotelu znajduje się sala kinowa dla dzieci, w której można też grać na X Boxach, pokój zabaw oraz oddzielny pokoik z całym mnóstwem ukochanych klocków Dawida, czyli Lego. Na zewnątrz jest zagroda z króliczkami i owcami oraz moje ulubione miejsce na terenie hotelu – przepiękna udekorowana szklarnia, w której można odpocząć lub zjeść rodzinny posiłek.

Myślę, że zdjęcia opowiedzą wam więcej niż słowa, więc zobaczcie sami, jak spędzaliśmy czas w Bacówce Radawa Spa.

 

Hotel Bacówka Radawa & Spa

Fotorelacja z naszego pobytu