W mojej kolekcji lakierów hybrydowych NeoNail jest już kilkadziesiąt przepięknych kolorów, a ponieważ jak wiecie jestem prawdziwą pazurkoholiczką, wiem że nadal będę ją powiększać. W tym miesiącu moje zbiory powiększyły się o kilka nowych odcieni, ale zanim je wam pokażę, mam dla was niespodziankę od NeoNail – konkurs Shine Like a Diamond. Jeżeli wy również chciałybyście rozpocząć swoją przygodę z lakierami NeoNail lub powiększyć swoje zbiory o nowe odcienie, to gorąco zapraszam was do wzięcia udziału.

Konkurs Shine Like a Diamond

Aby wziąć udział w konkursie:

  1. Kup produkty NeoNail za minimum 50zł i zachowaj dowód zakupu.
  2. Udostępnij na Facebooku lub Instagramie NeoNail swoje zdjęcie, na którym pokazujesz jak lśnisz. W opisie pod zdjęciem dokończ zdanie “Kobieta jest jak diament, gdy…” i dodaj hasztag #neonailxapart

Link do postu konkursowego na Facebooku NeoNail – KLIK oraz na Instagramie – KLIK.

 

Do wygrania są:

3 gwiazdorskie sesję zdjęciowe oraz atrakcyjne nagrody od APART i NeoNail oraz voucher wartości 1000 zł do APART i voucher o wartości 500 zł od NeoNail
5  voucherów o wartości 500 zł od APART
5 voucherów o wartości 500 zł od NeoNail

 

Moim zdaniem kobieta jest jak diament, gdy… jest silna, świadoma własnej wartości i lśni swoim wewnętrznym pięknem. A jak wy dokończyłybyście to zdanie?

 

NeoNail Diamonds Collection

Styczeń to początek karnawału, a więc czas, balów, zabaw i imprez. Właśnie teraz możemy pozwolić sobie na bardziej odważne, błyszczące zdobienia paznokci, które będą idealnym dopełnieniem naszych imprezowych stylizacji i makijaży. Pamiętacie listopadową akcję “Moja kolekcja NeoNail”, w której razem wybieraliśmy lakiery, które pojawią się w kolekcji NeoNail Diamonds Collection? Kolekcja jest w sprzedaży już od grudnia, a w jej skład wchodzi siedem intensywnych brokatowych odcieni, którymi można stworzyć nie tylko przepiękne świąteczno-sylwestrowe manicure, ale również te karnawałowe.

 

Tradycyjnie pokazuję wam wszystkie lakiery na wzorniku, żebyście widziały, jak wyglądają w rzeczywistości. Nie da się ukryć, że każdy z nich błyszczy przepięknym diamentowym blaskiem.

Od lewej kolory: Electric Woman, Diamond Angel, Evening Star, Prima Donna, Miss Diva, Iconic Style, Sugar Queen.

 

Przed świętami nosiłam na paznokciach krwistoczerwony lakier Miss Diva, a teraz postawiłam na subtelną elegancję z nutką glamour i wybrałam połączenie cielistego odcienia Independent Woman z kolekcji Nude Stories z diamentowym srebrem Sugar Queen. Mimo, że na co dzień wybieram raczej złoto, to tym razem zatęskniłam już trochę za srebrem – ostatnio ten kolor nosiłam ponad rok temu.

Myślę, że te paznokcie są na tyle proste, a zarazem bardzo efektowne, że świetnie sprawdzą się zarówno na co dzień do pracy, jak i na szaloną karnawałową imprezę.

 

Moje paznokcie na karnawał

 

No właśnie, karnawał to nie tylko czas zabaw i przyjemności, ale dla wielu z nas również bardzo intensywny okres, w którym wcielamy w życie nasze noworoczne postanowienia. Ja od stycznia powróciłam do regularnych ćwiczeń na siłowni, na które w grudniu z powodu przeprowadzki w ogóle nie miałam czasu. Lakierów hybrydowych NeoNail używam już bez przerwy od ponad roku i śmiało mogę powiedzieć, że nie wyobrażam już sobie powrócić do malowania paznokci tradycyjnymi lakierami. Hybrydy NeoNail są niezwykle trwałe i chronią moje z natury słabe i łamliwe paznokcie. Sprawdzają mi się na siłowni, na basenie, podczas wykonywania zwykłych prac domowych i co najważniejsze pomagają zaoszczędzić mnóstwo czasu. Ponieważ nie zadzierają się i nie odpryskują, zdobienie zmieniam co trzeci tydzień – dopiero wtedy, kiedy pojawia się spory odrost, a nie co trzy dni, tak jak to było, kiedy używałam lakierów tradycyjnych.