Top 10 najlepszych blenderów w 2021 roku

Poniżej znajduje się lista najlepszych blenderów, jakie można zakupić na rynku w 2021 roku. Kolejność jest całkowicie przypadkowa (lista zawiera zarówno ranking blenderów kielichowych, jak i ranking blenderów ręcznych).

Bosch MMB6384M

Bosch MMB6384M to blender kielichowy, który posiada kielich o specjalnie wyprofilowanych ściankach, umożliwiających dokładniejsze mieszanie oraz rozdrabnianie zawartości. Blender posiada trzy programy automatyczne, w tym ten, pozwalający na automatyczne czyszczenie. Kielich ma pojemność 2 l, a moc silnika wynosi 1200 W.

Philips HR3752/00

Philips HR3752/00 to blender kielichowy, którego kielich został wykonany z trytanowego tworzywa sztucznego, charakteryzującego się tym, że jest trwalsze i lżejsze od zwykłego. Moc silnika tego urządzenia wynosi aż 1400 W, a pojemność jego kielicha jest na poziomie 1,8 l. Blender posiada płynną regulację obrotów, automatyczne programy pracy, a także tryb pracy próżniowej.

Gotze & Jensen PB726X 300W

Gotze & Jensen PB726X 300W to blender kielichowy, który zdecydowanie wyróżnia się od innych tego typu urządzeń swoją nietypową konstrukcją. W przypadku blendera GÖTZE & JENSEN PB726X 300W za jego kielich służą dwie sportowe butelki, które zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Urządzenie jest wyposażone w ostrza ze stali nierdzewnej, która dodatkowo jest pokryta tytanem. Blender ma ponadto antypoślizgową podstawę, a do dodatkowych udogodnień warto zaliczyć również tryb pulsacyjny oraz kruszenie lodu. Moc silnika tego blendera wynosi 300 W.

Tefal BL438831

Tefal BL438831 to jedyny blender kielichowy tej marki w tym zestawieniu. Moc silnika tego blendera wynosi 800 W, a pojemność jego kielicha jest na poziomie 1,75 l. Ów kielich został wykonany z bardzo solidnego szkła hartowanego, dlatego bez problemu można zblendować w nim zarówno mrożone owoce, jak i gorące zupy. Blender oprócz funkcji rozdrabniania oraz trybu pulsacyjnego, został również wyposażony w tryb Smart lock, który umożliwia jego szybkie złożenie, a także w automatyczną blokadę ostrzy. Poza tym posiada on także dwie prędkości pracy.

Bosch MMB65G5M

Bosch MMB65G5M to blender kielichowy, który cechuje się wysoką jakością wykonania, a także bardzo cichą pracą. Bosch MMB65G5M jest wręcz jednym z najcichszych modeli tej marki. Blender posiada dwa programy automatyczne, tryb pulsacyjny oraz możliwość kruszenia lodu. Jego konstrukcja sprawia ponadto, że można myć jego elementy w zmywarce. Ów blender Bosch wyposażony jest w mechaniczne sterowanie, a moc silnika urządzenia wynosi 800 W.

Tefal Quickchef 2w1 HB659838

Tefal Quickchef 2w1 HB659838 to blender ręczny o mocy silnika na poziomie 1000 W. Blender wyposażony jest w wygodny uchwyt Soft Touch oraz specjalną osłonę, która pozwala uniknąć chlapania. Blender wyposażony jest również w duży pojemnik o pojemności 800 ml.

Bosch Ergomix MSM 67170

Bosch Ergomix MSM 67170 to blender ręczny, który wyposażony jest w uniwersalny rozdrabniacz z wyjmowanym ostrzem. Jego konstrukcja ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu jest on bardzo lekki i wygodny w trzymaniu. Blender posiada aż 12 ustawień prędkości oraz przycisk Turbo, który pozwala na uzyskanie maksymalnej mocy.

Bosch MSM66150

Bosch MSM66150 to blender ręczny, który wyposażony jest w nóż z czterema ostrzami QuattroBlade. Obudowa blendera jest wygodna i lekka, dzięki czemu samo użytkowanie jego bardzo przyjemne. Blender został wyposażony w 12 ustawień prędkości, a także funkcję pracy Turbo. Jego moc wynosi 600 W.

Braun MQ 7045

Braun MQ 7045 to blender ręczny, który został wyposażony w ruchome ostrze oraz innowacyjną technologię ACTIVEBlade. Silnik urządzenia ma moc 1000 W, dzięki czemu przygotowywanie posiłków przy pomocy blendera zajmuje bardzo niewiele czasu. Ponadto konstrukcja blendera jest trwała i solidna.

Braun MQ 3025 Omelette

Braun MQ 3025 Omelette to blender ręczny, który wyposażony został w silnik o mocy 700 W. Urządzenie posiada innowacyjną technologię PowerBell, dzięki której blender bez trudu jest w stanie sobie poradzić nawet z bardzo twardymi składnikami. Poza tym blender posiada także dodatkowe ostrze oraz dwie opcjonalne prędkości pracy.