Hej kochani! Dzisiaj chciałabym pokazać wam sukienkę w sportowym stylu, do której dobrałam białe trampki i koronkową torbę na ramię Diverse. Było już dosyć późno, kiedy wyskoczyliśmy robić zdjęcia, dlatego wyszły dość ciemne.

Myślę, że taka sukienka może przypaść do gustu dziewczynom, które na co dzień nie lubią i nie noszą sukienek. Kosztuje około 65zł i można ją kupić tutaj – <<klik>>. Dodatkowo na pierwsze zamówienie jest zniżka -15%. Zamówiłam ostatnio stamtąd trzy sukienki. Ze wszystkich trzech jestem bardzo zadowolona. Zadajecie mi sporo pytań na temat kupowania ubrań w Chinach, więc postanowiłam napisać oddzielny post, w którym szczerze podzielę się z wami swoimi doświadczeniami, bo niestety nie zawsze wygląda to tak różowo, ale jest kilka sklepów, które mogę z czystym sumieniem polecić.

Białe trampki, które do niej założyłam czasy świetności może i mają już za sobą, ale są już po kilku praniach i nadal nie rozpadły się, mimo że kupowałam je na Allegro i były bardzo tanie. Nie pamiętam dokładnie, ale dałam za nie coś pomiędzy 25 a 30zł razem z wysyłką kurierską. Myślałam, że ponoszę je maksymalnie kilka tygodni, po czym rozlecą się w praniu, a ja kupię sobie Conversy, ale minął już ponad rok i jeszcze są w miarę w porządku, nie licząc kilku ciemnych zabrudzeń, których nie da się doczyścić.

 

Sportowa sukienka z białymi trampkami – stylizacja

biale trampki sukienka

koonkowa torebka

koronkowa toreba

niebeska sukienka z numerem

niebieska sukienka

sportowa sukienka stylizacja

sportowa sukienka stylizacje

sukienka do trampek

sukienka z numerkiem

trampki do sukienki

 

Na ustach mam szminkę Golden Rose Velvet Matte w kolorze nr 13.

golden rose velvet matte 13

 

A robienie zdjęć nadzorował mój mały fotograf. Tutaj akurat tłumaczy mi, co robię nie tak :-P

blog lifestylowy