Hej kochani! Mam nadzieję, że nie zanudzę was tymi koronkami i torebkami z frędzlami, bo ostatnio ich tutaj coraz więcej. Koronki podobały mi się zawsze, ale pamiętam, że kiedyś bardzo ciężko było dostać coś koronkowego. Tym bardziej więc cieszę się teraz, że mamy w sklepach coraz większy wybór koronkowych ubrań, a sama koronka już od dłuższego czasu nie wychodzi z mody.

Jakiś czas temu pisałam wam o kilku torebkach z frędzlami, które mi się spodobały. Zastanawiałam się nad trzema modelami, ale ostatecznie wybrałam ten <<klik>>. Torebka sama w sobie kosztuje tylko 6.69$, czyli jakieś 25.50zł, ale trzeba jeszcze doliczyć koszt wysyłki, który niestety wynosi prawie drugie tyle. Ogólnie jest całkiem fajna. Ma regulowany pasek i kilka kieszonek w środku. Jest trochę sztywniejsza niż myślałam, ale na pewno z czasem trochę zmięknie i będzie się lepiej układać.

Co do sukienki, to tutaj niestety mam do czynienia z małą wpadką, bo nie wygląda identycznie, jak na zdjęciu. 100 punktów dla tego, kto wypatrzy wszystkie różnice: <<klik>>. Kupowałam ją jakieś dwa tygodnie temu i była wtedy tańsza o 11 dolarów, więc jeżeli mimo to wpadła wam w oko, to chyba i tak warto poczekać na kolejną przecenę ;-) Sukienka mimo tych kilku różnic i tak mi się podoba, więc nie będę jej oddawać, ale z podszewką będę musiała coś wykombinować, bo z tak krótką chodzić się nie da. Niestety jestem totalnym beztalenciem krawieckim, więc pozostanie mi liczyć w tej kwestii na inwencję mojej mamy.

 

 

Biała koronkowa sukienka i torba z frędzlami

biala mini sukienka

biała sukienka

biała sukienka blog

biała sukienka stylizacja

biala sukienka stylizacje

biala sukienka z koronki

brazowa torebka z frędzlami

krotka biała sukienka

krótka sukienka

torebka z frędzlami

brązowa torba z frędzlami

Koronkowa sukienka – TUTAJ

Torba z frędzlami – TUTAJ

Buty – kupione na Allegro dawno temu.