W zeszły weekend wybrałam się na zakupy do Ikei w Bydgoszczy po kilka naczyń i dodatków do domu. Poniżej wrzucam filmik, w którym pokazuję, co kupiłam, a dla tych, którzy wolą czytać i oglądać zdjęcia pod filmikiem jest tradycyjna wersja posta. Filmik nagrywałam starą kamerą taty i o ile z wersji na kamerze byłam całkiem zadowolona, to po przerzuceniu filmiku na komputer okazało się, że jakość jest nieciekawa. Nie ma takiej tragedii jak przy nagrywaniu lustrzanką, ale do dobrej jakości nadal bardzo daleko. Mam nadzieję, że to wina ustawień – miałam ustawione nagrywanie po zmroku, a było całkiem widno. Zła wiadomość jest taka, że nagrałam jeszcze dwa filmiki używając tych samych ustawień, więc i one będą tak kiepskiej jakości. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie :-)

Ikea haul zakupowy

1. Dwa kartonowe pudełka, które posłużą mi do przechowywania letnich ubrań. Kupowalam je “na oko”, ale okazało się, że pasują idealnie do wysokości i szerokości półek w mojej szafie z drzwiami przesuwnymi, będę mogła więc maksymalnie wykorzystać miejsce w szafie. Cena: 15.99zł za 2 pudełka.

pudełko kartnowe ikea

 

2. Mały kwiatek w doniczce – 9.99zł i kubek w kwiatowy wzór – 9.99zł. Kubek na zdjęciu wygląda na malutki, ale w rzeczywistości jest całkiem spory.

kubek i kwiatek z ikei

 

3. Szklanki we wzorki – 2.99zł / szt.

szklanki ikea

 

4. Talerz – 9.99zł / szt., kubek – 9.99zł / szt., słomki – 3.99zł / 100 szt. Bardzo lubię te słomki, dlatego że mają średnicę dwa razy większą niż zwykłe słomki, dzięki czemu bardzo dobrze pije się przez nie koktajle i zielone soki z drobinkami miąższu.

talerz i kubek ikea

 

5. Świeczki zapachowe: o zapachu bzu – 7.99zł za 30 sztuk, truskawkowa – 3.99zł., waniliowa – 3.99zł.

świeczki zapachowe ikea