Mam spory problem z nazwaniem części garderoby, którą chciałabym pokazać Wam w dzisiejszej stylizacji. Na stronie sklepu nazwali ją kurtką, ale jak na kurtkę jest stanowczo za cienka, więc powiedzmy, że jest to taka cienka bluza.

Uwielbiam połączenie zieleni z turkusem oraz wszelkie wzory z palmami, czy to na paznokciach czy na ubraniach. Kojarzą mi się z latem i tropikalnymi wyspami. Jeżeli też lubicie ten wzór, to być może wpadną Wam też w oko jakieś wzory paznokci z tego posta – Paznokcie w palmy.

Zauważyłam, że bluza ma dziwną metkę. Spójrzcie tylko na zdjęcie poniżej. Kiedy zerknęłam na nią pierwszy raz, podświadomość chyba spłatała mi małego figla i myślałam, że to Zara Basic. Dopiero po chwili doczytałam, że zamiast r jest p. Myślicie, że to mogą być bluzy, który nie trafiły do Zary z powodu błędu na metce? A może to taka dziwna próba podrobienia metki? Pamiętam, że w podstawówce hitem były bazarowe adidasy z dwoma paskami i napisem ADIDOS :-)

metka zapa basic

 

Bluza w palmy i jeansowe szorty – stylizacja

blog modowy

blog o modzie

bluza palm tree print

bluza palmy

bluza w palmy

bluza w palmy stylizacja

bluza w palmy blog

palmy bluza

stylizacja z bluzą w palmy

Bluza w palmy – Stylemoi

Szorty – Stradivarius

Top – New Yorker

Klapki – zwykły sklep obuwniczy

 

Jedną z nielicznych rzeczy, która cieszy mnie w tym, że przyszła jesień, jest potrzeba odświeżenia garderoby. Na początek zamówiłam sobie taki ogromny szal w kolorze brązowym. Zastanawiałam się też nad błękitnym, ale ostatecznie uznałam, że ten kolor bardziej pasowałby mi wiosną. Szale dostępne są w Choies. Jeżeli któryś wpadł Wam w oko, a jeszcze nigdy nie zamawialiście nic w tym sklepie, to polecam przy zamówieniu wpisać kod INS35, który da Wam aż 35% zniżki, po której szal będzie kosztował około 45zł. Wysyłka jest gratis :-)

duże szale