Dermofuture Hialuronowy Wypełniacz Ust

 Recenzja i opinia

Na początku bardzo przepraszam, że nie pokażę Wam zdjęć przed i po, ale gdzieś zawieruszyło mi się zdjęcie, które zrobiłam przed rozpoczęciem testowania. Od razu jednak uprzedzam, że różnicy nie ma zbyt dużej, więc i tak nie byłoby czego pokazywać. Mimo tego, że hialuronowy wypełniacz ust nie powiększył moich warg, po zużyciu prawie całej tubki jestem na tak. Dlaczego? Przeczytajcie post do końca, żeby się dowiedzieć.

 

dermofuture hialuronowy wypełniacz ust

Strzykawka na opakowaniu działa trochę odstraszająco, ale spokojnie, ten preparat to zwykły krem. Ma białą barwę, ale nie jest zbyt gesty i szybko się wchłania. Zapach jest bardzo delikatny i dość neutralny.

Po posmarowaniu ust nie ma żadnych nieprzyjemnych odczuć, jak w przypadku błyszczyków powiększających usta. Żadnego szczypania, mrowienia, pieczenia.

Efekt na zdjęciu jest oczywiście totalnie przesadzony. Nie ma takiej możliwości, żeby usta po 5 minutach napuchły do takich rozmiarów.

 

wypelniacz ust dermofuture

Za opakowanie o pojemności 12ml zapłaciłam na Allegro 15,99zł nie licząc kosztów wysyłki.

 

hyaluronic lip injection
 Niewielka tubka z ukośnym aplikatorem jest bardzo wygodna w użyciu. Niestety krem trzeba nakładać aż kilka razy dziennie, więc jest to dosyć kłopotliwe i jeżeli nie trzyma się go gdzieś na widoku, to łatwo po prostu o tym zapomnieć.
 wypelniacz dermofuture

Jeżeli chodzi o sam efekt, to przyznam szczerze, że Hialuronowy Wypelniacz Ust Dermofuture Precision nie powiększył moich ust. Jestem jednak z niego dość zadowolona, ponieważ nawilżył je, wygładził i ujędrnił. Wystarczy jednak nie używać go przed 2-3 dni, żeby efekt całkowicie znikł.

Tak więc podsumowując:

Jako środek na powiększenie ust –  zdecydowanie nie.

Jako kosmetyk do pielęgnacji ust – raczej tak.