Kochane i kochani, zanim pokażę Wam mini stylizację, którą dla Was przygotowałam, chciałabym serdecznie podziękować za odwiedzanie mojego bloga i wszystkie pozostawiane komentarze.
Jeszcze dwa miesiące temu prawie nikt oprócz mnie tu nie zaglądał, a dzisiaj blogowi stuknęło już 50000 wyświetleń, z czego 35000 to wejścia z okresu ostatnich 30 dni.


Staram się jak mogę, aby blog był dla Was ciekawym miejscem, do którego chętnie wracacie, dlatego o ile to możliwe, dodaję posty codziennie.

Jeżeli macie jakieś specjalne życzenia lub zastrzeżenia, to bardzo zapraszam do komentowania lub do napisania maila. Adres znajdziecie tutaj

Dzisiejsza stylizacja składa się tylko z dwóch elementów, którymi są różowy sweter z domieszką wełny oraz grube szare rajstopy. Niestety już trzeci dzień pada deszcz i nie mam możliwości wyjścia na dwór, więc nic lepszego na razie nie pokażę. Rajstopy są bardzo grube, ale sweter jest tak długi, że wygląda jak sukienka, więc myślę, że jak najbardziej można nosić w ten sposób.

różowy sweter
szare rajstopy
rozowy sweter i szare rajstopy
rozowy welniany sweter

Sweater / sweter: Only
Tights / rajstopy: Pepco