Odpowiedni wizerunek jest w dzisiejszych czasach niezwykle ważny. Ludzie zwracają ogromną uwagę na to, jak kto wygląda, jak się ubiera, jaką ma fryzurę czy makijaż. Osoby schludne i zadbane cieszą się większym poważaniem i zainteresowaniem, warto więc włożyć nieco trudu w swoją codzienną stylizację i zadbać o wygląd zewnętrzny. Sposób, w jaki się ubieramy zależy od tego jaki tryb życia prowadzimy, jaki zawód wykonujemy i z kim się na co dzień spotykamy. Są jednak stałe elementy garderoby, które powinny się znaleźć w każdej garderobie, zarówno damskiej jak i męskiej. Do takich ubrań należy zaliczyć białą, elegancką koszulę.

 

Z czym nosić białą koszulę?

Biała koszula jest bardzo uniwersalna, więc można zestawić ją z wieloma innymi elementami garderoby. Jeśli komuś zależy na eleganckiej stylizacji, to może zestawić białą koszulę z elegancką spódnicą, najlepiej o ołówkowym kroju z wysokim stanem, w kolorze czarnym, szarym, bądź grafitowym. Koszula ta powinna być wpuszczona w spódnicę. Outfit można dopełnić eleganckim paskiem w talii oraz obowiązkowo szpilkami. Taką stylizację z białą koszulą, można założyć do pracy, jak i na kolację, czy imprezę.

Białą koszulę można też założyć na mniej oficjalne okazje, na przykład na wyjście z przyjaciółmi, do kina czy na zakupy. Aby stworzyć mniej oficjalny look zakładamy ją do prostych spodni lub jeansów. Na wierzch można założyć sweterek z wycięciem pod szyją, tak by można było przez nie wyciągnąć kołnierzyk białej koszuli. Na białą koszulę można też założyć rozpinany sweter, który sprawi, że stylizacja będzie mniej oficjalna. Zakładając białą koszulę do jeansów lub szortów stworzymy wizerunek swobodny, a jednak schludny i wyjątkowy.

Z czym nosić białą koszulę, aby stworzyć lekką, nieco zabawną, ale nadal elegancką i uniwersalną stylizację? Na przykład z kolorową lub metaliczną rozkloszowaną spódnicą.

Klasyczna biała koszula nigdy nie wychodzi z mody. Nosiły ją nasze babcie, nosimy je my i pewnie będą je nosić nasze dzieci, gdy dorosną. takie koszule są wykonywane z różnych materiałów i mają różne kroje mogą być całkiem proste, albo mieć jakieś dodatkowe zdobienia. Dzięki temu każda kobieta ma duży wybór i bez problemu znajdzie koszulę, która jest w jej guście. Biała koszula jest elegancka i gustowna, powinna więc być częstym elementem naszych stylizacji. Przekonajcie się o tym same oglądając poniższe stylizacje!

 

Z czym nosić białą koszulę: Stylizacje

biała koszula stylizacje

biała koszula z czym nosić

jak nosić białą koszulę

stylizacja z białą koszulą

Zapisz

Zapisz