Witajcie kochani! Jak tam u Was pogoda i samopoczucie? U mnie za oknem coraz więcej słońca, a w niedzielę ma być aż 13 stopni! Wiosenne kwiatki na parapecie pięknie rozkwitły i ślicznie pachną.
kwiaty

Cieszę się, że zimowe miesiące już za nami, a za niecałe 3 tygodnie będzie już WIOSNA!
W sklepach pojawiają się już arbuzy, ale smakowo i rozmiarowo daleko im do tych letnich. Moim chłopakom to oczywiście nie przeszkadza i potrafią wszamać całego na spółkę w ciągu kilkunastu minut!

arbuz

 

 

Sukienka zmieniająca kolor

Czy słyszeliście już o sukience zmieniającej kolor? Ostatnio zawojowała Internet i pojawia się dosłownie wszędzie wywołując dyskusje i spory na temat tego, czy jest złoto-biała, czy czarno-granatowa. Nie chodzi wcale o jakiś specjalny, zmieniający kolor czy mieniący się materiał. Po prostu jedni widzą ją w pierwszej, a inni w drugiej wersji kolorystycznej.

Powiem Wam szczerze, że ja widzę złoto-białą, niezależnie od tego pod jakim kątem i w jaki sposób patrzę. Podobno nawet niektórzy widzą w pierwszej chwili złoto-białą, a za moment czarno-granatową! A Wy jaki kolor widzicie?

bialo-zlota sukienka

 

 

Jak zrobić galaktyczne paznokcie

Poniżej możecie obejrzeć mój pierwszy filmik z paznokciowym tutorialem. Wiem, że jakość nie powala. Muszę popracować nad oświetleniem i ustawieniami kolorów, ale to zdobienie ostatnio tak mi się podoba, że mimo że jest już w internecie sporo artykułów i filmików jak krok po kroku je wykonać, to postanowiłam pokazać Wam jak ja to robię.

Ze względu na sposób wykonania, taka galaktyka na paznokciach za każdym razem wychodzi trochę inaczej.

Użyte przeze mnie lakiery do paznokci:

lakiery
Kolejno od lewej:

1. Czarny – Lovely Classic nr 24
2. Fioletowy – Lovely UV Shine nr 6
3. Biały – Lovely Classic nr 25
4. Różowy – Lovely Color Mania
5. Miętowy – Eveline nr 915

 lakiery

 

6. Niebieski brokatowy – Miss Sporty Oh My Gem nr 004
7. Fioletowy bokatowy – Miss Sporty Oh My Gem nr 003
8. Fioletowy opalizujący – Catrice 46 Berry Potter & Pumbledore
9. Lakier nawierzchniowy – Secret Nail Art 226 Diamon Shine

Oczywiście, żeby wykonać to zdobienie nie potrzebujecie dokładnie takich samych kolorów. Niektóre z nich można pominąć, inne zastąpić podobnymi odcieniami.
Oprócz lakieru będziecie też potrzebować małe kawałki gąbki (lub aplikatory do cieni) oraz pęsetę i wykałaczkę lub sondę do zdobień.

galaktyczne paznokcie

 paznokcie w galaktyke

Zapraszam na filmik :-)

 

Paznokcie w galaktykę krok po kroku

Zapisz