Hej kochani! W dzisiejszej stylizacji chciałabym pokazać wam koszulową sukienkę w kratę z Choies, czarną torebkę z Dresslink oraz granatowe szpilki z ćwiekami, które akurat nie są żadną nowością w mojej garderobie. Mam je tak długo, że już sama nie pamiętam, gdzie i kiedy je kupiłam.

Przyznam, że oba sklepy mają ogromny asortyment, więc wybór ubrań i dodatków sprawił mi spory problem. Na pierwszy rzut oka podobało mi się prawie wszystko, ale kiedy zobaczyłam tę sukienkę, wiedziałam od razu, że będzie ona dobrym wyborem. Podobają mi się jej kolory i krój, a co najważniejsze po prostu dobrze się w niej czuję.

Pamiętajcie o tym, że kupując ubrania w sklepach internetowych, należy bardzo dokładnie sprawdzać wymiary. Przykładowo sukienka, którą widzicie na zdjęciach jest w rozmiarze M i leży na mnie idealnie, mimo że prawie wszystkie inne ubrania, które nosze są w rozmiarze XS lub S. Rozmiar rozmiarowi nie równy i należy o tym pamiętać szczególnie wtedy, kiedy robimy zakupy w zagranicznych sklepach internetowych.

 

Sukienka koszulowa w kratkę i czarna torebka

blog-modowy-240515

blog-o-modzie

blog-o-modzie-i-urodzie

czerwono-granatowa-sukienka

estera-owczarz-blog

koszulowa-sukienka

sukienka-koszulowa

sukienka-w-krate

sukienka-w-kratke

torebka dresslink

czerwona sukeinka w kratke

Sukienka koszulowa – Choies
Czarna torebka – Dresslink
Granatowe szpilki z ćwiekami – nie pamiętam :-(