Co oznacza dla ciebie wolność? Dla mnie wiąże się ona z niezależnością, samoakceptacją i pewnością siebie. Obecnie mogę szczerze przyznać, że czuję się osobą wolną i pewną siebie, ale niestety nie zawsze tak było. Jak być może wiecie, jako dziecko, nastolatka i nawet trochę później – będąc już dorosłą kobietą, cały czas obgryzałam paznokcie. Ten paskudny nawyk zabierał mi mnóstwo pewności siebie. Jak dowodzą badania, w momencie kontaktu z drugim człowiekiem zazwyczaj zwracamy uwagę właśnie na jego dłonie i paznokcie. Im byłam starsza, tym bardziej wstydziłam się tego, że obgryzam paznokcie. W kontaktach z ludźmi ukrywałam swoje dłonie, bo nie chciałam być oceniana przez pryzmat tego, jak wyglądają.

Na szczęście przedłużanie paznokci pomogło mi zwalczyć ten problem i sprawiło, że pozbyłam się kompleksu brzydkich dłoni. Wiem, że zadbane dłonie mają ogromny wpływ na moje samopoczucie, więc zawsze staram się mieć na paznokciach lakier hybrydowy w kolorach, które dodają mi charyzmy, śmiałości i optymizmu. Brzmi trochę dziwnie? Wcale nie! Przecież nie od dziś wiadomo, że kolory mają ogromny wpływ na nasze uczucia i samopoczucie.

 

Kolekcja lakierów hybrydowych Liberté NeoNail

W zeszłym miesiącu pokazywałam wam kolekcję lakierów hybrydowych NeoNail Cover Girl, dzięki której możemy się poczuć jak piękna, pewna siebie i charyzmatyczna dziewczyna z okładki. W tym miesiącu również mam dla was coś wyjątkowego. Kilka dni temu premierę miała najnowsza kolekcja hybryd NeoNail – Liberté. W jej skład wchodzi aż 8 przepięknych pasteli, które mają symbolizować wolność – niezależność, pewność siebie, śmiałość i determinację. Jeżeli tak jak ja jesteście pazurkoholiczkami lub po prostu zajmujecie się profesjonalnie stylizacją paznokci, to musicie wiedzieć, że należąc do klubu NeoNail możecie zakupić sobie tutaj – KLIK całą kolekcję w cenie 239,30zł i zaoszczędzić 29,90zł.

neonail liberte

 

Od lewej kolory: 

kolekcja neonail liberte

 

Mimo że uważam, że to właśnie pastele są idealne na wiosnę, to jestem pewna, że każdy z tych kolorów jest ponadczasowy i nigdy nie wyjdzie z mody. Warto wspomnieć, że wszystkie 8 lakierów ma fenomenalne krycie i bardzo dobrą wytrzymałość – trzymają się  na paznokciach minimum 21 dni – czyli do momentu, kiedy widoczny jest już odrost i trzeba odświeżyć manicure.

lakiery neonail liberté

 

Który z tych kolorów kojarzy mi się z wolnością i najlepiej odzwierciedla mój charakter? Na pewno Blue Divine – niebieski w odcieniu bezchmurnego nieba, dzikich polnych kwiatów i nieskazitelnie czystej wody w ciepłym morzu. Ten odcień kojarzy mi się również z otwartością, ze spokojem, wyciszeniem, wakacjami i brakiem obowiązków.

blue divine neonail

 

 

Niebieskie metaliczne paznokcie

Jak wiecie, mimo że od czasu do czasu lubię ponosić na swoich paznokciach coś bardzo klasycznego, to jednak zazwyczaj dodaję do nich nutkę szaleństwa. Tak też było tym razem. Na paznokcie pokryte dwiema cienkimi warstwami lakieru hybrydowego Divine Blue NeoNail, nałożyłam mój ulubiony pyłek od NeoNail – Electric Effect No 3 oraz Top Shine Bright NeoNail, który przepięknie podkreśla połysk tego manicure. W ten sposób powstało zdobienie, które wygląda, jak połyskująca w słońcu woda w ocenie, w jakimś pięknym miejscu na drugim krańcu ziemi.

Co sądzicie o tym zdobieniu? Czy wam również kojarzy się z wolnością? Pamiętajcie, że całe mnóstwo inspiracji paznokciowych znajdziecie na stronie NeoNail oraz na ich Instagramie.

 

niebieskie paznokcie

pyłek electric effect neonail

 

niebieskie metaliczne paznokcie

niebieskie paznokcie neonail