dlugie-czarne-wlosy

 

Witajcie! Jak już pewnie zauważyliście, na blogu zaszły duże zmiany. Przeniosłam go z Blogera na WordPressa i już po kilku dniach wiem, że była to bardzo trafna decyzja.

Po pierwsze WordPress pozwala na lepszą i szybką optymalizację każdego wpisu pod kątem wyszukiwarek. Nie ukrywam, że jest to dla mnie bardzo ważne, bo im więcej osób odwiedza bloga, tym większą mam motywację do działania.

Po drugie już teraz widzę, że przejście na WP pozwoliło mi się uwolnić od mnóstwa spamerskich komentarzy typu “Świetna stylizacja. Zapraszam do mnie i link…”, które pisane były tylko po to, żeby zostawić link do siebie i ściągnąć kogoś na swojego bloga. Osoby podejmujące współpracę z blogerami często sugerują się liczbą komentarzy i nie zdają sobie sprawy z tego, że w przypadku blogów prowadzonych na Blogspocie absolutnie nie należy sugerować się tą liczbą, bo często jest tak, że komentarzy jest 100, a wyświetleń posta tylko 200, bo na bloga wchodzą wyłącznie inni blogerzy, po to żeby pospamować. Aaaa! Dlaczego ja to piszę, zaraz mi tu inni blogerzy urwą głowę za sianie zamętu. Tak więc koniec, skupmy się na dzisiejszej stylizacji.

 

Dzisiaj przygotowałam dla was bardzo prosty, prawie wręcz klasyczny zestaw. Białe spodnie są teraz bardzo modne. Mimo, że niezbyt praktyczne, bo szybko się brudzą, to wyglądają bardzo fajnie i jeżeli są odpowiednio skrojone, to wcale nie pogrubiają! Kolejny must have sezonu to pastele, ale ja jakoś nie mogę przekonać się do tych całkiem jaśniutkich, dlatego do tej stylizacji wybrałam bluzę w błękitny melanż. Myślę, że całkiem ciekawie komponuje się kolorystycznie z białymi spodniami. Żeby nie było zbyt słodko, założyłam ciemnoróżowe szpilki w motyw wężowej skóry i dobrałam sobie do tego wszystkiego czarną torebkę Michael Kors.

blog-modowy-biale-jeansy

bluza-blekitny-melanz

czarne-wlosy

estera-owczarz-blog

niebieska-bluza

czarne-wlosy

biale-spodnie

stylizacja-z-bialymi-spodniami

biale-jeansy

dlugie-czarne-wlosy

blekitna-bluza

torebka-michael-kors-jet-set

biale spodnie niebieska bluza

torebka-michael-kors

szpilki-rozowe

Heels / szpilki – Faith

Sweatshirt / bluza – www.dilano.pl

Bag / torebka – Michael Kors

Spodnie – no name