Hej kochani! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam ostatnią stylizację sfotografowaną na morzem. Przeprosiłam się ostatnio z moją pierwszą torebką Michaela Korsa, która całe lat przeleżała zapomniana w szafie. Co prawda pokazywałam ją już kilka razy w różnych stylizacjach, ale jeszcze nigdy nie nosiłam jej w takiej formie. Zawsze jej rogi miałam przypięte do boków.

Po odpięciu tych rogów torebka zyskuje całkiem inny kształt i robi się bardziej pojemna.

Białe jeansy z dziurami pokazywałam już na blogu, błękitne trampki również. Nowością jest luźna bluzka w granatowe paski. Myślę, że jest to taki typowy basic, który każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Nowa jest też kurtka. Chociaż może to nie kurtka, tylko krótki płaszczyk? :-) Co prawda nie ma guzików, tylko ściągacz w pasie, więc nie nadaje się na bardzo zimne dni, ale na wczesnojesienne chłody, które niedługo u nas zapanują, będzie jak znalazł. Kurtka ma długie rękawy i duży kaptur.

Ostatnio zaczęłam znowu wrzucać filmiki na swój kanał na Youtubie. Na razie są to co prawda jedynie filmiki ze zdjęć stylizacji, ale pożyczyłam sobie od taty kamerę i mam nadzieję, że niedługo zacznę nagrywać już normalne filmy. Kilka miesięcy temu próbowałam nagrać stylizację moją lustrzanką, ale wyszła kompletna tragedia – brak ostrości, trzęsący się obraz. Mam nadzieję, że z kamerą pójdzie mi lepiej :-)

 

Granatowa kurtka, białe spodnie i bluzka w paski

białe jeansy

białe spodnie

blog modowy

granatowo kremowa kurtka

torebka michael kors

blog o modzie

bluzka w granatowe paski

bluzka w paski

stylizacja z bluzką w paski

 

Granatowa kurtka z kremowymi połami – Romwe.com

Białe jeansy z dziurami na kolanach – Shein.com

Bluzka w paski – H&M

Torebka – Michael Kors

Trampki – zwykły sklep obuwniczy