szminki essence longlastingNiedawno kupiłam w drogerii Natura dwie szminki Essence Longlasting Lipstick – odcień numer 12 Blush My Lips i odcień numer 13 Love Me. Zarówno sama szminka jak i oba kolory są niesamowite. Szminka jest kremowa, lekko satynowa, ale równocześnie ma delikatnie połyskujące wykończenie. Wiem, że trochę trudno to opisać słowami. Najlepiej zobaczyć na własne oczy na żywo, ale nie jest to ani matowa ani błyszcząca szminka.

Dzisiaj minusy będą tylko dwa. Pierwszy za niezbyt ciekawy zapach. Nie mówię, że zapach jest nieprzyjemny, bo nie jest, ale nie jest również szczególnie ładny, przynajmniej w moim odczuciu. Drugi minus za to, że wbrew temu co mówi nazwa, pomadki Longlasting nie są aż tak trwałe, aczkolwiek wytrzymują dość długo. Przymykam jednak oko na tę wadę, bo cena jest bardzo niska.

 

Reszta to już same plusy.

+ Pierwszy duży plus za niską cenę – 9.99zł

+ Fajne opakowanie – czarne z obwódką w kolorze szminki, co naprawdę bardzo ułatwia znalezienie pożądanego odcienia w kosmetyczce. Strasznie mnie to denerwuje, kiedy próbuje znaleźć jakiś odcień i muszę otwierać wszystkie szminki po kolei, żeby znaleźć ten właściwy. Dodatkowo na dnie opakowania jest naklejka z kolorem.

+ Dobrze rozprowadza się i nie lepi się na ustach

+ Świetne kolory. Poważnie chciałabym mieć je wszystkie.

+ Szminka jest kremowa, lekko satynowa, ale równocześnie ma delikatnie połyskujące wykończenie

W tej chwili pomadki Essence Longlasting są dostępne w 10 kolorach, więc na pewno wkrótce pojawią się na blogu kolejne odcienie.

 Szminka Essence Longlasting Lisptick w odcieniu 12 Blush My Lips

pomadka essence blush my lips
 pomadka essence 12 blush my lips
Szminka Essence Longlasting Lisptick 12 Blush My Lips

Pomadka Essence Longlasting Lisptick w odcieniu 13 Love Me

essence longlasting love me
pomadka essence longlasting 13 love me
Essence Longlasting Lipstick szminka 13 Love Me

 

Zapisz