Od farbowania włosów farbą L’Oreal Casting Creme Gloss minęły zaledwie 2 tygodnie i mimo, że nie myję włosów codziennie, tylko co 3 dni, to już zaczęły one wyglądać nieciekawie. Niestety ta farba bardzo szybko się zmywa. Krótko mówiąc nie jest warta swojej ceny.

Szamponetkę Multi Color Effect postanowiłam zrecenzować w formie plusów i minusów.

Cena: 2.99zł za saszetkę.

Wydajność: Na gęste włosy do pasa zużyłam 2 saszetki.

Wybrany przeze mnie kolor: 013 Hebanowa Czerń.

PLUSY:

– Ładny połysk.

MINUSY:

– Przede wszystkim kolor w ogóle nie jest taki jak na zdjęciu. Miała być hebanowa czerń, a wyszło raczej coś podobnego do czekoladowego brązu. Włosy są po prostu trochę ciemniejsze niż były.

hebanowa czern joanna
 szamponetka joanna opinie

– Strasznie brudzi na fioletowo! Wielokrotnie farbowałam w domu włosy na czarno zwykłą farbą i  nie było aż tak dużego bałaganu. 30 minut, w czasie których trzymałam szampon na włosach, spędziłam na szorowaniu prysznica. Ostatecznie z pomocą sody udało mi się doszorować plamy widoczne na zdjęciu.

plamy w brodziku

– Ciężko zmywa się ze skóry – na skórze głowy zostały mi ciemne plamy i po zrobieniu zdjęcia musiałam umyć włosy szamponem, żeby je zmyć.

– Do szamponetki dołączone są rękawiczki bardzo kiepskiej jakości. Są za duże i w ogóle nie przylegają do rąk, przez co woda wlewa się do środka. Moje paznokcie wyglądają okropnie i nie doczyściła ich nawet soda z cytryną. O mydle nie wspomnę.

Szamponetka Joanna w kolorze hebanowej czerni być może sprawdziłaby się do odświeżenia koloru między dwoma farbowaniami na bardzo ciemny brąz. Trudno powiedzieć, bo jej na pewno już nigdy nie użyję.

Krótko mówiąc oceniam ten produkt jako beznadziejny. I ma plusów za niską cenę, bo skoro produkt nie działa, tak jak obiecuje producent, to jest nic nie warty.

Może któraś z Was używała tej szamponetki i ma lepsze doświadczenia?

Zapisz