Czy zwykła koszulka może sprawić, że nasza stylizacja będzie wzbudzać zachwyt? Tak! Jeśli uda nam się wybrać koszulkę dopasowaną do swego stylu i swej sylwetki, możemy osiągnąć wspaniałe efekty. Najzwyklejszą w świecie białą koszulkę możemy uczynić jednym z ważniejszych elementów oryginalnej stylizacji.

 

Z czym nosić białą koszulkę / T-shirt?

Koszulka połączona z bolerkiem lub sweterkiem z cienkiej tkaniny – oto stylizacja na chłodniejszy dzień. Takie rozwiązanie to idealna propozycja dla młodych kobiet, które chcą zachwycać dziewczęcym wyglądem i ciekawymi zestawieniami kolorów i fasonów. Młodzieżowa stylizacja może się też składać z koszulki, leginsów i balerinek – zestawu, który na polskich ulicach obecny jest już od wielu miesięcy.Do takiego zestawu można założyć długi kardigan, klasyczną czarną ramoneskę lub koszulę w kratę.

Ciekawa stylizacja z białą koszulką w roli głównej może też powstać w chwili, gdy do zwykłej koszulki założymy spódnicę, szpilki i lekki płaszczyk. Takie zestawienie to ciekawa propozycja dla elegantek, które chcą zachwycać modnymi zestawami w okresie wiosennym i jesiennym. Biała koszulka, ołówkowa spódnica, dłuższy sweter – oto kolejna propozycja dla kobiet, które stawiają na elegancki wygląd. Taka stylizacja jest też idealna w chwili, gdy za pomocą stroju chcemy ukryć drobne defekty swej sylwetki (na przykład zbyt szerokie biodra). Zwykła koszulka daje nam zatem wiele nieograniczonych możliwości, a to, jak będziemy ją nosić, zależy tylko od naszej wyobraźni.

Poniżej zostawiam wam trochę inspiracji i pomysłów na to, z czym nosić zwykłą białą koszulkę. Jeżeli nie macie jeszcze takiej w swojej szafie, to najwyższy czas wybrać się na zakupy!

 

Z czym nosić białą koszulkę lub T-shirt: Stylizacje

biała koszulka stylizacje

biała koszulka z czym nosić

biały t-shirt stylizacje

z czym nosić biały t-shirt