Witajcie kochane! I kochani, o ile takie tematy interesują też facetów.

Mam w swoich zbiorach jeszcze trochę zdjęć ślubnych paznokci, których jak dotąd Wam nie pokazywałam. Postanowiłam zebrać część z nich do kupy i pokazać je w jednym poście.

Większość zdobień to paznokcie wykonane metodą żelową, ale identyczne zdobienie można też wykonać akrylem, zwykłymi lakierami do paznokci lub najmodniejszą obecnie metodą – lakierami hybrydowymi.

Na początek dla mniej odważnych pań dość skromne french manicure ozdobione tylko kryształami Swarovskiego.

paznokcie ślubne

 

paznokcie slubne

 

 

Dla osób, które nie lubią przedłużonych paznokci dobrą opcją może okazać się zażelowanie naturalnej płytki paznokcia, lub pokrycie jej lakierem hybrydowym. Takie paznokcie można ozdobić brokatem lub delikatnymi ozdobami.

paznokcie ślubne french

 

paznokcie ślubne migdałki

 

 

Nie każdy ma naturalnie wąską. smukłą płytkę. Jeżeli kształt paznokci pozostawia wiele do życzenia, to proponowałabym przedłużyć je i wysmuklić nadając im odpowiedni kształt. Kiedy pokazałam to zdjęcie w Internecie, wiele osób zarzucało mi, że to ściema i że to nie są te same palce. Zapewniam Was, że na obu zdjęciach są te same łapki, a odpowiedni kształt i długość paznokci mogą czasem zdziałać cuda.

przedłużone paznokcie ślubne

 

 

Moją ulubioną propozycją paznokci ślubnych są paznokcie ze zwykłymi białymi końcówkami, ozdobione jedynie akrylowymi kwiatkami. Kolor kwiatków powinien pasować do biżuterii lub innych dodatków.

paznokcie żelowe ślubne
 żelowe paznokcie ślubne

 

 

Na koniec kilka zdobień ślubnych znalezionych w sieci. Jest ich naprawdę mnóstwo, więc ciężko było ograniczyć się tylko do czterech.
Bardzo delikatne zdobienie – końcówki paznokci oprószone półprzezroczystymi, opalizującymi hologramami oraz brokatem.

paznokcie do ślubu

 

 

Przyklejanie kryształków do skóry to moim zdaniem fatalny pomysł, ale na samych paznokciach takie zdobienie wygląda pięknie.

ślubne paznokcie z cyrkoniami

 

 

Białe akrylowe kwiatki, malutkie perełki i  srebrne cyrkonie – jak na mój gust, to właśnie są idealne paznokcie ślubne.

ślubne paznokcie 2015

 

 

Paznokcie ślubne w skromnym nudowym kolorze, ale za to ozdobione mnóstwem cyrkonii. Mam trochę mieszane uczucia co do tego zdobienia. Może byłoby lepiej, gdyby zamienić miejscami zdobienia na palcach wskazujących i serdecznych?

ślubne paznokcie z cyrkoniami swarovskiego

 

 

Bardzo bogato zdobiony french manicure. To zdobienie może wydawać się trochę przesadzone, ale przynajmniej nie zniknie na tle białej sukni.

paznokcie slub 2015

 

 

Kilka miesięcy temu pisałam podobny post o zdobieniach ślubnych. Jeżeli macie ochotę zobaczyć więcej propozycji, to zapraszam tutaj —> Żelowe paznokcie ślubne.

Zapisz