Dzisiaj przygotowałam dla Was bardzo prostą propozycję, jak pomalować sobie paznokcie na imprezę. Pod ostatnim postem z wzorkami na paznokcie pojawiły się komentarze, że macie problemy z rysowaniem wzorków. Jak to mówią, praktyka czyni mistrza, ale przecież nie każdy ma czas, żeby godzinami ćwiczyć malowanie wzorków na paznokciach. Takim osobom z pomocą przychodzą wszelkie lakiery nawierzchniowe z brokatami, drobinkami, mieniącymi się pyłkami.

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam, jak na paznokciach prezentuje się lakier nawierzchniowy My Secret Nail Art 226 Diamond Shine nałożony na czarny lakier. Bardzo lubię lakiery z serii Nail Art, bo można nim w bardzo szybki sposób zmienić wygląd paznokci. Przykładowo do pracy możemy pomalować paznokcie na czarno, a przed imprezą lub spotkaniem ze znajomymi wystarczy pomalować je warstwą lakieru Nail Art, żeby zmienić ich wygląd na bardziej wieczorowy. Wykonanie jest banalnie proste, więc raczej nikt nie powinien mieć z tym problemu :-)

 

Paznokcie na imprezę

 

Potrzebne są:

1. Czarny lakier do paznokci, na przykład Lovely Classic Nail Polish nr 34

2. Lakier nawierzchniowy z małymi srebrnymi drobinkami brokatu, na przykład My Secret Nail Art nr 226 Diamon Shine

 

Wykonanie:

Paznokcie malujemy na czarno, czekamy aż lakier dokładnie wyschnie i następnie malujemy je lakierem nawierzchniowym z brokatem.

lakier my secret nail art nr 226 diamon shine

czarne paznokcie z brokatem

czarne brokatowe paznokcie

paznokcie na imprezę