Na farbowanie włosów zdecydowałam się z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, że kolor moich naturalnych włosów, które zapuszczałam ponad 2 lata, był bardzo niejednolity i matowy.
farba l'oreal casting
Farba do włosów L’Oreal Casting Creme Gloss nie zawiera amoniaku, a więc nie niszczy włosów i co ważnie ani nie śmierdzi, ani nie gryzie i nie piecze skóry głowy.
Jest dosyć gęsta i wydajna. Szybko wsiąka we włosy. Mimo, że farbowałam je sama, to nie miałam problemu z ich dokładnym pokryciem i nie widać żadnych plam i nierówności.
Zmycie brązowych śladów farby ze skóry również  nie sprawiło mi większych problemów, mimo że dosyć mocno upaćkałam sobie szyję i uszy.
Na pochwałę zasługuje również łatwość użycia oraz wygodny aplikator. Zawartość tubki wystarczy wcisnąć do buteleczki z dzióbkiem, następnie przez chwilę potrząsać, aby składniki się wymieszały. Później wystarczy tylko odkręcić zakrętkę na górze dzióbka i można zabrać się za nakładanie farby.
Odżywka jest bardzo wydajna, gęsta i pięknie pachnie.
Na swoje długie, geste włosy musiałam kupić dwie opakowania farby. Za każde zapłaciłam 26,99zł
 farba loreal casting creme gloss
Naturalny kolor moich włosów był bardzo wypłowiały po lecie. Mimo, że nie farbowałam włosów od ponad dwóch lat, to na zdjęciu moje włosy wyglądają jakby miały 10cm odrostu. Kondycja włosów także była nie najlepsza – były pozbawione blasku i przesuszone.

naturalny kolor wlosow

przed farowaniem farba loreal

 

L’Oreal Casting Creme Gloss Jasny Brąz 500

Oto jak wyglądają po farbowaniu. W końcu mam jednolity kolor włosów. Włosy wyglądają teraz o wiele lepiej. Sprawiają wrażenie zdrowszych, chociaż wiem, że to tylko chwilowy efekt i z czasem jak farba będzie się zmywać, to stracą  połysk.

Jednakże muszę zaznaczyć, że kolor wyszedł zupełnie inny niż pokazano na opakowaniu.

Myślę, że następnym razem wybiorę ciemny brąz z jakiejś innej firmy, żeby mieć porównanie.
Jestem ciekawa także jak długo kolor wytrzyma, bo producent obiecuje, że farba zmywa się dopiero po 24 myciach.

 

jasny braz loreal efekty

farbowanie wlosow na jasny braz


A co Wy poleciłybyście mi z brązów? Macie jakieś sprawdzone farby, czy eksperymentujecie?

SPRAWDŹ TEŻ: Pudełko na biżuterię Pepco

Zapisz