Londyn to miasto pełne modowych inspiracji, na ulicach którego możesz spotkać zarówno klasyczne, jak i śmiałe, nowatorskie stylizacje. Fantastyczne restauracje oraz miejsca związane ze sztuką i kulturą dadzą Ci z pewnością wenę do tworzenia własnych zestawów, a także wzbogacenia posiadanych. Co powiesz na krótką wycieczkę do tego miasta?

 

Londyn – miasto, które inspiruje

Od wielu lat Londyn jest miastem przyciągającym Polaków szukających pracy na Wyspach Brytyjskich. Ta potężna metropolia nie jest jednak tylko i wyłącznie miejscem, gdzie można podjąć pracę, ale przede wszystkimi miastem turystycznym, stolicą kultury i rozrywki oraz sportu. Możesz udać się tam w każdej chwili i dotrzeć na miejsce w dwie godziny – tyle właśnie trwają loty do Londynu z Polski. O każdej porze roku miasto jest atrakcyjne, choć trzeba się liczyć z tym, że w deszczowych miesiącach potrafi lać bez przerwy długi czas, co może popsuć zwiedzanie miasta. Jeśli interesują Cię nowoczesne trendy w sztuce, wówczas odwiedź koniecznie Tate Modern – jest to muzeum sztuki nowoczesnej, gdzie można znaleźć interesujące instalacje artystyczne. Jeśli natomiast chodzi o modę, to liczne sklepy, butiki i galerie handlowe wywołają z pewnością zawrót głowy, dlatego też dobrze przygotować sobie zapas gotówki na tego typu wydatki. A ponieważ na locie zaoszczędzisz, będzie jej z pewnością więcej.

Tanie latanie, czyli gotówka dla Ciebie!

Aby odwiedzić Londyn, wystarczy mieć 60 złotych – tyle właśnie kosztuje przelot w obie strony. Gdzie? W tanich liniach lotniczych, które oferują loty do Londynu za naprawdę niewielkie pieniądze. Dzięki temu możesz dosłownie w każdej chwili zdecydować się na podróż i zobaczyć na własne oczy to wielokulturowe miasto, które rzadko kiedy śpi. Co więcej – nie musisz przeglądać ofert wszystkich przewoźników. Na stronach serwisu FRU.pl zgromadzone są wszystkie tanie loty do Londynu wraz z terminarzem na kolejne kilka tygodni. Dzięki temu możesz spokojnie zaplanować sobie podróż i wybrać najbardziej interesujące Cię dni. Ponadto poprzez strony serwisu zarezerwujesz także miejsce w hotelu – a ponieważ jest ich pełna gama, możesz zdecydować się na taki, który najlepiej odpowiada Twojemu poczuciu estetyki. Biorąc pod uwagę to wygodne rozwiązanie oraz korzystne ceny biletów, leć do Londynu z FRU.pl – zaoszczędzisz na wydatki na miejscu!

Rejsy z Polski odbywają się do wszystkich trzech portów lotniczych Londynu: Stansted, Luton i Gatwick. Każde z nich znajduje się ok. 50 km od śródmieścia, jednak dzięki komunikacji miejskiej nie ma problemu z dostaniem się do rejonu, w którym znajduje hotel. Pod Gatwick i Luton znajdują się także stacje kolejowe. Zarówno w przypadku korzystania z kolei, jak i autobusu, czas podróży waha się od 40 – 60 minut.

Zapisz