Dzisiaj chciałabym pokazać wam sweter, który przeleżał w mojej szafie chyba ze trzy miesiące. Zamówiłam go, kiedy jeszcze było ciepło i dopóki nie zrobiło się chłodno, nie miałam go do czego nosić. Sweter jest bardzo ciepły. Tak bardzo, że nie mogę go nosić w domu, bo jest mi zbyt gorąco. Dzisiaj założyłam go do płaszcz, który pokazywałam niedawno na blogu i do tregginsów z River Island, które udało mi się upolować w second handzie jakiś rok temu.

Czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego za każdym razem, kiedy wychodzę z domu zrobić zdjęcia, psuję się pogoda? Dzisiaj, gdyby nie dość silny wiatr, byłoby wręcz przepięknie, ale kiedy tylko wyszłam z domu, niebo się zachmurzyło i zerwał się jeszcze silniejszy wiatr. Na większości zdjęć włosy latają mi na wszystkie strony. Chciałam mieć fajne zdjęcia na tle rzeki, ale musiałam schować się za budynkiem, żeby pstryknąć choć kilka zdjęć, na których włosy nie zasłaniają mi połowy twarzy.

Offtop: Mój sześciolatek próbował mi dzisiaj wmówić, że nie dostał w szkole uwagi, tylko… pisemne uzasadnienie zajścia, które miał z kolegą :-o Najwyraźniej uznał, że “pisemne uzasadnienie” brzmi lepiej niż “uwaga” :-)

 

Ubrania ze zdjęć:

Sweter – Romwe

Płaszcz – Shein

Tregginsy – River Island (sh)

Torebka – Michael Kors

Buty – pantofelek24.pl

 

Długi kremowy moherowy sweter – stylizacja

bezowy płaszcz stylizacja

płaszcz stylizacja

stylizacja z beżowym płaszczem

stylizacja z płaszczem

moherowy sweterek

moherowy sweter stylizacja

sweterek moherowy