Prawdopodobnie wiesz, jak wspaniale jest usłyszeć, że jesteś wyjątkowa. Ważne czuć się docenianą, bo nie czujesz chęci i motywacji do życia i rozwoju, kiedy nikt nie traktuje cię w odpowiedni sposób. Działa to w obie strony i tak samo potrzebujesz tego ty jak i twój partner. Jeśli pragniesz silnej, zdrowej relacji, powinnaś być jego muzą i sprawiać, by jego życie wydawało się jaśniejsze. Jeżeli chcesz, aby twój facet czuł się przy tobie wyjątkowo i doceniał cię jeszcze bardziej, zerknij na poniższą listę krótkich wskazówek.

 

Jak sprawić żeby facet oszalał na twoim punkcie?

 

1. Okaż zainteresowanie jego wewnętrznym światem

Rozmawianie o jego wnętrzu jest bardzo intymną częścią waszej relacji. Mężczyźni mają tendencję do ukrywania swojego wnętrza, więc sprawienie, by on zaczął mówić o sobie, wcale nie jest takie łatwe. Działaj więc stopniowo. Sporo dziewczyn traci to zdrowe zainteresowanie w krótkim czasie po pierwszej randce, ponieważ wierzy, że wie już o nim wszystko. Nie popełniaj tego samego błędu, bo nigdy nie doprowadzi on do pożądanych rezultatów. Postaraj się wyrażać swoją chęć, i sprawdź, czy jest gotowy, by rozmawiać z tobą o uczuciach. Kiedy już się na to odważy, nie wyśmiewaj tego, co czuje. Mężczyźni lubią wiedzieć, że jest ktoś, kto prawdziwie troszczy się o nich i o ich sprawy.

 

2. Zadbaj o siebie

To może brzmieć dziwnie, ale dbanie o siebie jest niezwykle ważne, jeśli chcesz, aby facet oszalał na twoim punkcie. To prawda, że wygląd to nie wszystko, ale faktem jest, że piękno kobiety jest kluczem, który otwiera wiele drzwi. Oczywiście nie chodzi o wydawanie ogromnej części twoich funduszy na drogie ubrania. Nigdy w życiu! Powinnaś się po prostu upewnić, że lubisz to, jak wyglądasz zawsze kiedy się spotykacie. Dbaj o swoje ciało jedząc zdrowo i ćwicząc regularnie. Pokaż mu, że robisz wszystko, co w twojej mocy, by dobrze dla niego wyglądać.

 

3. Inspiruj go, by żył lepiej

Czy zapewniasz mu codzienną dawkę inspiracji? To niezwykle ważne, bo dzięki temu bezustannie będziesz go fascynować. To może być trudne zadanie, ale jeśli chcesz być lepszą dziewczyną, postaraj się podszkolić tę umiejętność. Inspirowanie go do zmian nie oznacza, że musisz zmieniać całe jego życie. Często wystarczy, że będziesz go jedynie wspierać i zapewniać o tym, że jesteś szczęśliwa będąc jego dziewczyną.

 

4. Doceniaj go

Docenianie wszystkich jego prób, byś ty była szczęśliwa, to kolejna rzecz, której on potrzebuje w tym związku. Wszyscy lubimy być chwaleni za nasze starania i wysiłek, dlatego będzie zadowolony, kiedy powiesz przynajmniej „dziękuję ci!”. Ale nie wpadnij w nawyk dziękowania za wszystko co robi, bo stanie się to nieszczere. Każda dziewczyna wie, czego potrzebuje jej mężczyzna, by poczuć się naprawdę ocenionym, więc pomyśl o tym i znajdź najbardziej interesujący sposób na pokazanie mu, że doceniasz jego miłość. Inaczej pomyśli, że bierzesz jego wysiłki za pewnik.

 

5. Spędzajcie razem więcej czasu

Niezależnie od tego, jak bardzo zajęta jesteś, twój mężczyzna powinien być na pierwszym miejscu. Nie rozumiem par, które rzadko widują się ze sobą ze względu na swoje zajęte kalendarze. Jeżeli naprawdę zależy mu na tobie, to nawet jeśli nie narzeka na twój napięty grafik, w sekrecie pragnie, byś spędzała z nim więcej czasu. Co powiesz na romantyczną kolację we dwoje? Pozwól mu poczuć się jedynym mężczyzną na świecie, który ma prawo podziwiać twoje piękne ciało. To kolejny łatwy, ale miły sposób na to, by poczuł się wyjątkowy. Choć w intymności nie chodzi tylko i wyłącznie o seks – równie ważne są uściski, pocałunki i po prostu bycie blisko swojego chłopaka, by pokazać mu, że go kochasz.

 

6. Okazuj mu wsparcie

Okazywanie partnerowi stałego wsparcia jest nieodłączną częścią każdej szczęśliwej relacji. Chciałabyś być zachęcana do działań i rozwoju, kiedy przechodzisz ciężki czas, prawda? Jeśli on zmaga się z czymś takim, pomóż mu lub przynajmniej bądź przy nim i okaż wsparcie. Jeśli popełni błąd – nie wiń go. Zamiast tego postaraj się go zrozumieć i zachęcaj do tego, by pozostał pozytywnie nastawiony. Pokaż swoją miłość – tak naprawdę to sprawia, że każdy mężczyzna czuje się wyjątkowy.

 

7. Subtelnie go komplementuj

Wielu facetów twierdzi, że nie znosi komplementów, ale to mit. Umiejętność prawienia komplementów mężczyźnie to magiczna zdolność, dzięki której twój facet oszaleje na twoim punkcie. Nawet, jeśli powie ci, że nie lubi, kiedy prawisz mu komplementy – nie poddawaj się. Jedno miłe słówko dziennie to sprytny sposób na sprawienie, by mężczyzna pokochał siebie. Statystyki pokazują, że mężczyźni, którzy nienawidzą komplementów mają niską samoocenę. Troszczy się o swoją rodzinę? Powiedz mu to następnym razem, kiedy będzie zły lub smutny, a od razu dostrzeżesz w nim pozytywną zmianę nastroju.

 

Wypróbuj kilka z tych wskazówek, by twój mężczyzna poczuł się wyjątkowy i zobacz, jak rozkwita wasz związek. Najważniejszym zadaniem stojącym przed tobą jest okazywanie mu miłości i zapewnienie go, że twoje życie nie byłoby tak wspaniałe bez niego. Jakie są twoje sposoby na sprawienie, by twój chłopak, narzeczony lub mąż czuł się wyjątkowy i świata poza tobą nie widział?