Dzisiaj mam dla was stylizację z białą koronkową sukienką. W sumie to już nawet nie wiem, która to biała koronkowa sukienka w mojej szafie. Jedno jest pewne – mam ich stanowczo za dużo, ale tak bardzo je lubię, że kiedy widzę kolejną, to jakoś nie mogę się oprzeć, żeby jej nie zamówić. Niestety zostały nam już tylko 3 tygodnie do końca lata, więc czas pomyśleć o jakiś cieplejszych ubraniach. Sukienek mam pół szafy, ale za to zdecydowanie za mało bluz i swetrów.

Nie mogłam się oprzeć, żeby nie zamówić tego wianka ze sztucznych kwiatów. Kosztował tylko 1.90 $. Oczywiście nie wychodzę w nim do miasta, ale jest fajnym dodatkiem na przykład na imprezę lub sesję zdjęciową.

Sukienka dostępna jest w Romwe. Jeżeli chciałybyście ją zamówić, to koniecznie zwróćcie uwagę na to, że ma bardzo krótką podszewkę i koniecznie będziecie musiały zakładać pod nią coś, żeby zakryć tyłek.

Zdjęcia były robione wieczorem, w drodze znad jeziora, więc musicie wybaczyć mi poczochrane włosy i makijaż drugiej świeżości :-P

 

Biała sukienka i wianek na głowę z kwiatów – stylizacja

biala koronkowa sukienka

biala koronkowa sukienka stylizacja

biala sukienka koronkowa

biała sukienka z koronki

koronkowa sukienka biała

torba z frędzlami

wianek z kwiatów

Biała koronkowa sukienka —> Romwe

Wianek ze sztucznych kwiatów —> Choies

Torba z frędzlami – Dresslink

Klapki – Pepco