Regulamin Konkursu Happy Women’s Day Giveaway

I. Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie Happy Women’s Day Giveaway.
 2. Organizatorem konkursu jest Fit and Fashion Estera Owczarz z siedzibą przy ul. Kcyńskiej 35, 89-200 Szubin, NIP 5581752849.
 3. Fundatorami nagród są Pierre Rene Sp. z o. o, Dalchemy Sp. z o. o. oraz Alerabat.com Sp. z o. o.
 4. Konkurs prowadzony jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej za pośrednictwem portalu społecznościowego www.instagram.com
 5. Konkurs rozpoczyna się 7 marca 2018r. o godzinie 15:00, a kończy 12 marca o godzinie 23:59.
 6. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach
  hazardowych (Dz. U. z 2009 Nr 201 poz. 1540 z późn. zm.)

II. Warunki uczestnictwa w Konkursie

 1. Uczestnikiem Konkursu może być zarejestrowany użytkownik portalu www.instagram.com mający w momencie zakończenia konkursu ukończone 13 lat, posiadający obywatelstwo polskie oraz miejsce stałego zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyłączeniem osób, o których mowa w ust. 2 poniżej.
 2. Z uczestnictwa w Konkursie wyłączeni są członkowie kierownictwa oraz pracownicy Organizatora i Fundatorów, a także członkowie ich najbliższych rodzin. Za członków najbliższej rodziny uznaje
  się wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków i osoby pozostające w stosunku
  przysposobienia.
 3. Przed wzięciem udziału w Konkursie Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem.
 4. Udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu.

III. Zasady Konkursu

 1. Wzięcie udziału w Konkursie polega na zaobserwowaniu 22 profili obserwowanych przez konto www.instagram.com/najlepszerozdania. Są to: www.instagram.com/blondynka_na_zakupach, www.instagram.com/estera_owczarz, www.instagram.com/atomowa_brawurka, www.instagram.com/m.marzena133, www.instagram.com/zanniesamowity, www.instagram.com/drmarcinnowak, www.instagram.com/alerabat, www.instagram.com/dalchemyskincare, www.instagram.com/miyo_makeup, www.instagram.com/plantwear_pl, www.instagram.com/diler.stylu, www.instagram.com/vergianni, www.instagram.com/lochowskidamian, www.instagram.com/xzwierzaczekx, www.instagram.com/zakreconyswiatmarty, www.instagram.com/roszakmagda, www.instagram.com/melladonnaa, www.instagram.com/latinoliwia, www.instagram.com/rogackaiga, www.instagram.com/buruuburu, www.instagram.com/_nowyou, www.instagram.com/aleksandrajedlinska oraz polubieniu posta konkursowego na co najmniej jednym w wymienionych powyżej profili oraz skomentowaniu posta konkursowego na co najmniej jednym w wymienionych powyżej profili.
 2. W komentarzu pod postem konkursowy można oznaczyć 3 lub więcej użytkowników portalu www.instagram.com. Nie jest to warunek wzięcia udziału w konkursie, jednakże jest to mile widziane.
 3. Uczestnik może udostępnić zdjęcie konkursowe na swoim profilu lub instastory na www.instagram.pl. Nie jest to warunek wzięcia udziału w konkursie, jednakże jest to mile widziane.
 4. Użytkownik może dodać dowolną ilość komentarzy na dowolnej ilości profili wymienionych w punkcie 1.
 5. Uczestnicy zobowiązują się nie odobserwować żadnego z profili wymienionych w podpunkcie 1 punktu III w terminie 90 dni od ogłoszenia wyników. Wcześniejsze odobserwowanie któregoś z profili skutkować będzie dyskwalifikacją z uczestnictwa w późniejszych konkursach organizowanych przez Organizatora.

IV. Nagrody

 1. W Konkursie wygrywają trzej Uczestnicy. Jednemu uczestnikowi przysługuje jedna nagroda.
 2. Nagrodą dla Uczestnika, który zajmie pierwsze miejsce są: karta upominkowa do sklepu www.Zalando.pl o nominale 300zł; zestaw kosmetyków D’Alchemy o wartości 338zł, w skład którego wchodzą: Oczyszczający żel do mycia twarzy, Intensywnie regenerujący olejek do twarzy, Esencjonalny balsam do ciała; zestaw kosmetyków Miyo o wartości 157,90zł, w skład którego wchodzi: 5 palet cieni do powiek Five Points, puder rozświetlający Illuminizer Highlighting Powder, Puder brązujący Matt Bronzing Powder Sun, Puder mineralny z miętą, Pomadka do ust 07 Ammo, Tusz do rzęs Envy Me Eyes; zegarek Plantwear o wartości 899zł oraz voucher o nominale 300zł do wykorzystania na wybrany zabieg z zakresu medycyny estetycznej u lekarza medycyny estetycznej Marcina Nowaka. Voucher będzie można wykorzystać w ReNew Instiure w Sopocie na ul. Dworcowej 7 w ciągu 6 miesięcy od dnia ogłoszenia wyników, po uprzednim ustaleniu terminu z dr Marcinem Nowakiem (www.instagram.com/drmarcinnowak) pod numerem +48 669 548 048.
 3. Nagrodą dla Uczestnika, który zajmie drugie miejsce jest karta upominkowa do sklepu www.Zalando.pl o nominale 200zł.
 4. Nagrodą dla Uczestnika, który zajmie trzecie miejsce jest karta upominkowa do sklepu www.Zalando.pl o nominale 100zł.
 5. Zwycięzcom nie przysługuje prawo wymiany nagród na inne lub na ekwiwalent pieniężny.
 6. Organizator przekaże nagrody Zwycięzcom w terminie do 14 dni od momentu otrzymania ich danych osobowych niezbędnych do przekazania nagród.

V. Rozstrzygnięcie konkursu

 1. Do dnia 15 marca 2018r. Komisja wybierze spośród wszystkich Uczestników 3 zwycięzców. W skład Komisji wejdzie co najmniej 10 osób spośród wymienionych w podpunkcie 1 punktu III niniejszego Regulaminu.
 2. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem prywatnej wiadomości wysłanej przez Organizatora z konta www.instagram.com/najlepszerozdania.
 3. Zwycięzca, który zajmie 1 miejsce będzie zobowiązany do podania Organizatorowi swojego adresu domowego, numer telefonu oraz adresu e-mail w ciagu 48h od momentu otrzymania wiadomości od Organizatora.
 4. Zwycięzcy, który zajmą 2 oraz 3 miejsce będą zobowiązani do podania Organizatorowi swojego adresu e-mail w ciągu 48h od momentu otrzymania wiadomości od Organizatora.
 5. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 16 marca 2018r. na instastory konta www.instagram.com/najlepszerozdania i będą tam widoczne przez 24h.

VI. Tryb składania i rozpatrywania reklamacji

 1. Reklamacje związane z Konkursem mogą być zgłaszane w formie pisemnej na adres
  Fit and Fashion Estera Owczarz, ul. Kcyńska 35, 89-200 Szubin z dopiskiem “Reklamacja Happy Women’s Day”.
 2. Reklamacja powinna zawierać dane Uczestnika takie jak: imię, nazwisko, adres do korespondencji (do doręczania listów), jak również dokładny opis i powód reklamacji. W przypadku braku potrzebnych informacji, Organizator zastrzega sobie prawo do pozostawienia zgłoszenia bez rozpoznania.
 3.  Złożone reklamacje rozpatrywane będą w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji. Zainteresowani zostaną powiadomieni o sposobie rozpatrzenia reklamacji w formie listownej niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji.

VII. Przetwarzanie danych osobowych

 1. Administratorem danych osobowych jest Organizator.
 2. Dane osobowe Uczestników Konkursu w zakresie określonym w Regulaminie będą przetwarzane przez administratora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
 3. Uczestnik Konkursu ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych.
 4. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek jest niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie.
 5. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu przekazania Nagrody Zwycięzcy.

VII. Postanowienia końcowe

 1. Regulamin konkursu Happy Women’s Day będzie dostępny pod adresem www http://www.fitandfashion.pl/regulamin-konkursu-happy-womens-day Odnośnik do regulaminu będzie dostępny na profilu www.instagram.com/najlepszerozdania
 2. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, zatwierdzony, administrowany czy powiązany z portalem internetowym www.instagram.com
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w dowolnym czasie w trakcie trwania konkursu.