Nowy styl życia – życie fit. Nie głodówki, diety cud czy magiczne tabletki odchudzające a sport, zdrowa dieta i ciężka praca. Taki styl życia staje się coraz bardziej popularny, ludzie coraz chętniej zamiast wieczoru przed telewizorem w towarzystwie dużej paczki chipsów, wybierają wieczór w parku lub na siłowni.

Fit staje się nową modą, namiętnie lansowaną przez młode blogerki i szafiarki na blogach o trzymaniu formy i blogach modowych. Czy to dobrze? Jak najbardziej, im zdrowiej tym lepiej.

Musimy jednak uważać, by nasze zafascynowanie zdrowym stylem życia nie zamieniło się w obsesje. Nie możemy pozwolić na to by życie fit odebrało nam wszelkie przyjemności, przede wszystkim nie zapominajmy o umiarze. Nic się nie stanie gdy raz na jakiś czas opuścimy trening lub zjemy jakiegoś fast food’a nie zadręczajmy się tym i nie róbmy sobie z tego powodu wyrzutów bo prędko może doprowadzić to do zaburzeń odżywiania. Starajmy się współpracować z naszym organizmem, nie być głuchym na jego potrzeby. Nie ograniczajmy się zbytnio, róbmy to czego pragniemy nie zapominając co jest na prawdę dobre. Tak byśmy w przyszłości mogli powiedzieć z dumą “i żyliśmy długo i szczęśliwie”.

ZOBACZ TEŻ: Stylizacje modowe – asymetryczna sukienka tiulowa