Czy tylko ja mam wrażenie, że czas pędzi, jak szalony? Wydaje mi się, że całkiem niedawno pokazywałam wam tu na blogu moje propozycje paznokci na walentynki i randkę, a przecież mamy już kolejny rok i czas przedstawić wam kolejną propozycję. W zeszłym roku ze wszystkich lakierów hybrydowych NeoNail wybrałam pięć, które moim zdaniem idealnie pasują na randkę. Wśród moich faworytów znalazły się trzy odcienie czerwieni – Lady Ferrari, Cherry Lady, Paris My Love, cukierkowy róż – Nerine Lilly oraz Bengal – magnetyczny lakier hybrydowy z kolekcji NeoNail Cat Eye 5D.

 

4 nowe odcienie lakierów NeoNail Cat Eye 5D

W tym roku, akurat krótko przed Walentynkami, kolekcja NeoNail Cat Eye 5D wzbogaciła się o kolejne 4 magnetyczne hybrydy w przepięknych odcieniach z metalicznymi drobinkami:

  • Birman – tworzy niebiesko-turkusowe refleksy
  • Singapura – tworzy niebiesko-fioletowe refleksy
  • Abyssinian – tworzy różowo-fioletową smugę
  • Ceylon – tworzy żółto-złotą smugę

lakiery hybrydowe cat eye 5d

lakiery hybrydowe cat eye 5d neonail

 

Uwielbiam połączenie fioletów i odcieni niebieskiego, więc tym razem wybrałam lakier Singapura. Na końcu tego wpisu znajdziecie opis, jak krok po kroku wykonać zdobienie Cat Eye 5D. To jedno z tych zdobień, które wygląda bardzo efektownie, a jest bardzo proste do wykonania.

walentynkowe paznokcie

paznokcie hybrydowe cat eye 5d

 

Primer i Cleaner Vitamins NeoNail

Kolejne dwie nowości, które w ofercie NeoNail pojawiły się już w styczniu to Primer i Cleaner Vitamins. To już kolejne, obok Proteinowej Bazy 6w1, produkty, które nie tylko nie są szkodliwe dla płytki paznokcia, a wręcz przeciwnie – pielęgnują ją i wzmacniają.

vitamin cleaner I primer neonail

 

Primer Vitamins to preparat zwiększający przyczepność bazy do naturalnej płytki paznokcia. Można go stosować nie tylko przy używaniu samych lakierów hybrydowych, ale także przed użyciem żelu, akrylu lub Duo Acrylgelu. Ja jak wiecie, zawsze przedłużam paznokcie (najczęściej właśnie Duo Acrylgelem NeoNail) i z tego co widzę, ten primer sprawdza się u mnie świetnie. Dzięki zawartości witamin A, E, B7, B8 oraz pantotenianowi wapnia pielęgnuje i wzmacnia paznokcie. Jeżeli macie zniszczone paznokcie, to koniecznie zamieńcie tradycyjny primer na Primer Vitamins NeoNail. Co ciekawe, zupełnie niweluje on uczucie pieczenia w lampie. Przygotowując dzisiejszą stylizację, byłam bardzo zaskoczona, że go nie czuję i dopiero później doczytałam, że to zasługa tego primera.

Nail Cleaner Vitamis to cleaner, który ma w swoim składzie substancje pielęgnacyjne, takie jak retinol, wapń oraz witaminy: E, F, H i B5. Doskonale czyści i odtłuszcza płytkę paznokcia oraz przepięknie ją nabłyszcza. Jest bardzo delikatny dla paznokci i… dla pędzelków. Nie wysusza włosia, więc sprawi, że ulubiony pędzelek posłuży nam dłużej.

Wiele z was narzeka na to, że lakiery hybrydowe niszczą paznokcie, a ja zawsze powtarzam, że to nie wina hybryd, ale nieprawidłowego przygotowania płytki paznokci pod nałożenie lakieru hybrydowego i oczywiście złych produktów. Jeżeli robicie manicure w salonie kosmetycznym, to koniecznie zainteresujcie się tym, jakich produktów używa wasza stylistka paznokci.

 

 

 

Jak wykonać zdobienie Cat Eye 5D?

  1. Nałóż na paznokcie bazę Hard Base lub Proteinową Bazę 6w1 NeoNail i utwardź w lampie.
  2. Nałóż warstwę lakieru NeoNail Pure Black i utwardź ją. Następnie nałóż drugą warstwę tego lakieru i ją także utwardź.
  3. Nałóż na paznokieć cienką warstwę wybranego lakieru magnetycznego Cat Eye 5D NeoNail i przyłóż do paznokcia magnes. Ja tym razem przykładałam magnes po skosie, ale sposobów jest aż 5 – wszystkie zobaczysz w tym filmiku NeoNail.
  4. Zdobienie utwardź w lampie, a następnie pokryj topem i jeszcze raz utwardź.

zdobienie lakierami cat eye 5d

inspiracje neonail