Dzisiaj przygotowałam dla was sporo zdjęć, na których możecie obejrzeć sobie najmodniejsze paznokcie żelowe na lato. Wiem, że nie wszystkie dziewczyny są zwolenniczkami paznokci żelowych i na pewnie wiele z was w ciągu ostatnich kliku lat przerzuciło się z paznokci żelowych na hybrydowe, ale na pewno (wiem, bo widzę :-)) mnóstwo dziewczyn nosi nadal paznokcie żelowe i nie wydaje mi się, żeby żele w najbliższym czasie wyszły z mody.

Latem, w okresie wakacyjno-urlopowym możemy pozwolić sobie na totalne szaleństwo paznokciowe. Nie bójmy się ostrych kolorów, łączenia wzorów i niecodziennych połączeń! Być może zimą większość ze wzorów, które tutaj chcę wam pokazać wyglądałaby dziwacznie, ale przecież latem nie ma nic złego w odrobinie szaleństwa.

Latem modne są zarówno pastele jak i kolory neonowe, kolorowe końcówki, zdobienia z dodatkiem złota i srebra. Koniecznie dajcie znać, czy wpadło wam w oko jakieś konkretne zdobienie!

 

Paznokcie żelowe na lato

 

fioletowe paznokcie zelowe

kolorowe paznokcie zelowe na lato

neonowe paznokcie zelowe

niebieskie paznokcie zelowe

pastelowe paznokcie zelowe

paznokcie marynarskie

paznokcie na lato zelowe

paznokcie zelowe lato

paznokcie zelowe lato palmy

paznokcie zelowe na lato 2015

paznokcie zelowe na lato szpice

paznokcie zelowe rozowe

paznokcie zelowe szpice

paznokcie zelowe w panterke

paznokcie zelowe ze slonecznikami

paznokcie zelowe zielone

rozowe paznokcie zelowe

zelowe paznokcie na lato

zelowe paznokcie nude

zelowe paznokcie z mietowa koncowka

zelowe paznokcie z zółtymi końcówkami

zielone paznokcie zelowe

złote paznokcie żelowe

 

Na koniec mam jeszcze dla was wyniki konkursu z bransoletką do wygrania. Wygrywa Monika Kolańska :-) Moniko gratuluję i poproszę o twój adres na priv oraz potwierdzenie, którą bransoletkę wybierasz!