Za granicą okres festiwalowy rozpoczął się już jakiś czas temu, natomiast w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji postanowiłam przygotować dla was propozycję festiwalowej stylizacji paznokci.

 

Pyłki 3D Holo Effect NeoNail

Dwa nowe pyłki 3D Holo Effect NeoNail to jedne z majowych nowości NeoNail. Są one dostępne w dwóch przepięknych odcieniach. Numer 01 to delikatna lawenda, która w słońcu połyskuje na różowo, a nr 02 to słoneczne złoto mieniące się miedzianymi odcieniami. Pyłki tworzą na paznokciach bardzo błyszczącą, wielowymiarową holograficzną tafle, która delikatnie opalizuje kolorami tęczy. Jak widzicie efekt jest przepiękny, a jego wykonanie jest banalne – pyłek wystarczy delikatnie wetrzeć w warstwę dyspersyjną białego lakieru hybrydowego.

pyłki 3d holo

pyłki 3d holo neonail

 

 

Baza Hard Base Vitamins

W maju innowacyjna linia witaminowa produktów hybrydowych Vitamins NeoNail, w skład której do tej pory wchodziły Primer Vitamins, Nails Cleaner Vitamins, Baza 6 w 1 Silk Protein oraz Revital Base Fiber, została powiększona o kolejny produkt. Jest nim baza Hard Base Vitamins, czyli klasyczna baza hybrydowa NeoNail, która została wzbogacona o witaminy i składniki wzmacniające płytkę paznokcia. Nadaje się ona zarówno do użytku profesjonalnego, jak i w domu. Jeżeli chodzi o konsystencję, to warto wspomnieć o tym, że jest gęstsza niż klasyczna Hard Base, ale rzadsza od baz budujących i właśnie dzięki temu, będzie idealnym wyborem dla osób zaczynających swoją przygodę z manicure hybrydowym.

 

hard base vitamins neonatal

 

Hard Base Vitamins zawiera w sobie:

  • Keratynę, która posiada właściwości wzmacniające paznokcie. 
  • Estry masła Shea, które regenerują i wyrównują płytkę. 
  • Proteiny jedwabiu, które posiadają właściwości wygładzające. 
  • Kompleks witamin A, E i C, które posiadają właściwości utleniające oraz wzmacniające płytkę. 

 

Dlaczego warto używać produktów NeoNail z linii Vitamins?

Przede wszystkiem dlatego, że NeoNail kompleksowo dba o naturalną płytkę paznokcia. Używając nowych, innowacyjnych produktów do stylizacji paznokci z linii witaminowej NeoNail pielęgnujemy nasze dłonie i paznokcie już na etapie wykonywania manicure hybrydowego. Jest to świetne uzupełnienie codziennej rutyny pielęgnacji dłoni i paznokci, czyli nakładania kremu i oliwki. I oczywiście nowa pielęgnacyjna formuła tych produktów nadal charakteryzuję się wysoką trwałością.

 

neonail vitamins

 

Już dziś mogę wam zdradzić, że seria pielęgnacyjna NeoNail już wkrótce powiększy się o nowe produkty. Ja sama już nie mogę się ich doczekać.

 

 

Festiwalowe paznokcie krok po kroku

  1. Po zmatowieniu paznokci użyj Primer Vitamins, a następnie pokryj je bazą Hard Base Vitamins i utwardź w lampie UV.
  2. Nałóż na paznokcie dwie warstwy lakieru hybrydowego Coctail Dress NeoNail. Każdą utwardź w lampie.
  3. Paznokcie u palców serdecznych i środkowych pokryj w połowie pyłkiem 3D Holo Effect NeoNail nr 01, a na drugą połowę paznokci nałóż pyłek 3D Holo Effect NeoNail nr 02.
  4. Pokryj paznokcie lakierem nawierzchniowym Top Shine Bright i utwardź w lampie UV.

 

festiwalowy manicure

paznokcie festiwalowe

 

Koniecznie dajcie mi znać, co sądzicie o tym zdobieniu i czy wybralibyście coś w tym stylu na festiwal!