Przyznam wam szczerze, że jakoś nigdy nie byłam przekonana do spodni ogrodniczek. Ostatnio nosiłam je, kiedy miałam 10 lat i jakoś tak się złożyło, że już nigdy później nie miałam pary takich spodni. Niedawno przeglądając Pinterest natrafiłam na stylizacje z ogrodniczkami i oszalałam na ich punkcie! Przecież te spodnie wyglądają świetnie z krótkimi topami, bluzkami z odkrytymi ramionami, zwykłymi białymi lub czarnymi T-shirtami i bluzkami w paski, a nawet z klasycznymi koszulami.

Do swoich ogrodniczek dobrałam gładką czarną bluzkę z odsłoniętymi ramionami i torebkę na łańcuszku. Do całości idealnie pasują białe buty Le Coq Sportif z bardzo modną kratką gingham (zwaną również vichy). Uwielbiam ten wzór i jestem zdania, że do ogrodniczek pasuje idealnie!

Le Coq Sportif to jedna z najbardziej prestiżowych francuskich marek. Ubiera i sponsoruje wielu światowej sprawy sportowców. W Polsce ubrania tej marki można kupić w sklepach stacjonarnych City Sport oraz w ich sklepie internetowym. Link do butów zostawiam wam pod zdjęciami. Zdradzę wam już dziś, że w najbliższym czasie na blogu pojawi się więcej stylizacji z butami Le Coq Sportif, więc zaglądajcie na bloga i zaobserwujcie mnie na Instagramie —> KLIK.

Buziaki! <3

 

Stylizacja ze spodniami ogrodniczkami

ogrodniczki stylizacja

spodnie ogrodniczki

spodnie ogrodniczki stylizacja

stylizacja z ogrodniczkami

stylizacja spodnie ogrodniczki

buty le coq sportif

Buty Le Coq Sportif LCS R Flow W Nappe Vichy “Optical White” – Citysport.com.pl (KLIK)

Spodnie ogrodniczki – fabrykajeansow.pl (KLIK)

Bluzka – Choies

Torebka – torebki-fabiola.pl