Listopad to chyba najbardziej szary i pochmurny miesiąc w roku. Prawie wszystkie liście zdążyły już opaść z drzew, a na śnieg nie ma jeszcze co liczyć. Jak wyglądają moje paznokcie w tym miesiącu? Bynajmniej nie nudno i ponuro! Wiem, że w czasie tych kilku zimnych miesięcy wiele kobiet przestaje dbać o swój manicure, ale ja jestem zdania, że te ponure dni, to czas, kiedy warto o siebie zadbać. Kiedy mam ładny makijaż i zadbane paznokcie, od razu mam też więcej energii i lepszy humor. Co prawda kilka dni temu zaliczyłam już swoje pierwsze w tym sezonie przeziębienie, ale pierwszą rzeczą, jaką zrobiłam, kiedy poczułam się odrobinę lepiej, był nowy manicure.

W listopadzie stawiam na ciepłe, stonowane odcienie lakierów hybrydowych z najnowszej kolekcji NeoNail – Cashmere Women. Inspiracją do powstania tej kolekcji była sensualność i miękkość kaszmiru. Wszystkie kolory są przepiękne i sama nie wiem, w której wersji lepiej się prezentują – tej pokrytej Topem Shine Bright NeoNail czy Topem Velour.

Od lewej odcienie: Magnetic Look, Blushing Cheek, Velvet Lips, Soft Touch, Sensual Dream, Warming Hug, Vanilla Skin.

Prawda, że wszystkie z nich cudownie pasowałyby do zdobień w stylu sweterkowym? Zawsze bardzo podobały mi się “sweterki na paznokciach”, ale jeszcze nigdy nie próbowałam zrobić tego zdobienia. Myślę, że wypróbuję je w końcu tej zimy.

swatche lakiery neonail cashmere

kolekcja neonail cashmere

 

Moje listopadowe paznokcie

Bardzo dawno nie nosiłam na paznokciach różów i czerwieni, więc tym razem postawiłam na ciepły malinowy odcień Velvet Lips NeoNail oraz kolor kawy z mlekiem – Soft Touch NeoNail. Paznokcie u małych palców ozdobiłam pyłkiem Sunset Effect nr 01. To nadal mój ulubiony pyłek na jesień. Przepięknie opalizuje na bordowo i złoto.

 

Na palcach serdecznych wykonałam delikatnie zdobienie za pomocą żelu do zdobień Spider Gel oraz cyrkonii Swarovskiego. Spider Gel NeoNail to również nowość. Jest to bardzo gęsty, wręcz gumowy żel, za pomocą którego możemy wykonać na paznokciu idealnie proste linie. Żel dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym i białym, a nakłada się go sondą.

 

Akcja Moja Kolekcja NeoNail

Mam nadzieję, że słyszeliście już o akcji Moja Kolekcja NeoNail. Jeżeli nie, to nic straconego, bo nadal macie możliwość wzięcia udziału w jej ostatnim etapie. Cała akcja polega na tym, że we współpracy z NeoNail tworzymy naszą wspólną unikatową kolekcję lakierów hybrydowych. Pierwszy etap ruszył już ponad miesiąc temu. Oddawaliśmy w niej głosy na nazwę kolekcji. Zwyciężyła nazwa, która była moim faworytem – Diamonds Collection. W drugim etapie wybieraliśmy ambasadora kolekcji. Można było głosować na Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Julię Wieniawę, Dawida Wolińskiego lub… wszystkich razem. Wybór padł na wszystkich razem, więc w roli ambasadorów kolekcji wystąpi cała czwórka.

 

Wybierz kolory, który znajdą się w najnowszej kolekcji NeoNail!

Ostatnim etapem, który trwa do godziny 12:00 23 listopada jest głosowanie na kolory lakierów hybrydowych, które znajdą się w kolekcji. Trzy kolory zostały już wybrane przez ambasadorki. Joanna Krupa wybrała kolor szampański, Kasia Sokołowska zieleń, a Julia Wieniawa niebieski. Pozostałe cztery kolory wybieramy wszyscy razem, wybierając je spośród ośmiu propozycji, które znajdują się na stronie https://www.mojakolekcja.neonail.pl.

Ja wybrałam kolor żółty, czerwony, grafitowy i złoty. Dwa z moich typów są obecnie wśród faworytów, ale jeden z nich niestety na samym końcu. Koniecznie dołączcie do zabawy i dajcie mi znać w komentarzu, na jakie kolory zagłosowaliście :-)