Większość dziewczyn żyję z nadzieją, że pewnego dnia ich książę przybędzie i uczyni je szczęśliwymi. Wierzą, że życie jest sprawiedliwe i zasługują na to, by być traktowane jak księżniczki. To czekanie nigdy nie prowadzi do szczęścia i sukcesu. Przestań czekać i zamiast tego ustal swoje cele i twórz sama swoje życie. Czasami lepiej przejąć inicjatywę. Mam nadzieję, że po sprawdzeniu korzyści wynikających z bycia niedającą się oswoić kobietą, przestaniesz czekać na cud w twoim życiu i zamiast tego sama go stworzysz.

 

12 powodów dla których mężczyźni kochają niezależne kobiety

 

1. Bo nie potrzebują ich pieniędzy.

Kobieta niezależna jest świadoma, że w dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet jest kupowanych przez bogatych mężczyzn, którzy kupują im biżuterię, drogie ubrania czy luksusowe samochody. Te kobiety zachowują się dobrze w stosunku do tych, którzy dają im pieniądze, ale kobieta niezależna nigdy tak nie postępuje. Wolność jest jej priorytetem od najmłodszych lat i wie, że nie ma nic cenniejszego niż niezależność. Nie ma pieniędzy, które zmusiłyby ją do robienia czegoś, czego chcą inni, więc nie można jej kupić.

 

2. Każde „nie” staje się ich motywacją.

Kobieta niezależna nie zna słowa „nie”. Kiedy inni mówią jej „nie”, ona słyszy „wyzywam cię” i to bardzo ją motywuje. Nigdy nie akceptuje odmowy. Traktuje odmowę jako wyzwanie i robi wszystko, aby udowodnić, że osiągnie wszystko, czego chcę. Jeśli chcesz ją powstrzymać przed zrobieniem czegoś, ponieważ myślisz, że to niemożliwe, lepiej, żebyś zdał sobie sprawę, że jej nie powstrzymasz.

 

3. One tworzą swoje cele i dążą do nich.

Kobieta niezależna ma tak wiele rzeczy do zrobienia, że nie ma czasu na odpoczynek. Wie, czego chce i bądź pewny, że chce wiele. Inne kobiety zawsze próbują ją zdołować i przekonać, że związek to jedyna rzecz, której potrzebuje, ale ona nie dba o to. Chce, by świat był kolorową i pełną przygód podróżą i tak się stanie. Kreuje swoje cele sama i nie pyta nikogo o ich akceptację. Ciągle się rozwija i nikt nie może jej powstrzymać.

 

4. Gdziekolwiek są, tam jest ich dom.

Nie ma jednego miejsca, które można nazwać domem typowej niezależnej kobiety. Jest spokojna i wyciszona, gdziekolwiek się znajduje – każde miejsce na świecie jest jej domem. Ona czuje się komfortowo wszędzie i nie potrzebuje domu, aby być szczęśliwa w życiu. Nie potrzebuje żadnych przyjaciół, chociaż jest przyjacielska. Czuje się świetnie sama ze sobą.

 

5. Nie można ich zdołować.

Chyba nikt nie lubi być pod presją oprócz kobiety niezależnej. Ona nie cierpi będąc pod presją, tylko dalej robi swoje. Lubi trudne zadania i osiąganie najbardziej niemożliwych celów. W przeciwieństwie do innych kobiet, nigdy się nie poddaje, nawet w bardzo trudnych chwilach.

 

6. One są zawsze inne.

Możesz scharakteryzować wszystkie znane sobie kobiety oprócz kobiety niezależnej. Każdy ma inne nawyki i w większości zachowuje się w podobny sposób. Ale ona jest zawsze inna. Może być szczęśliwa i rozpromieniona, ale po minucie możesz nie wierzyć, że ta pewna siebie dziewczyna to ta sama osoba. Ona ma miliony cech, zawsze innych.

 

7. Są bardzo emocjonalne.

Zostaw frazę „uspokój się” dla innego typu kobiet. Niezależna kobieta nigdy nie jest spokojna, dopóki nie osiągnie celu. Jest aktywna i emocjonalna przez cały czas. Nie ustanie, nie ważne co się będzie działo. Życie jest dla niej chwilą, czerpie z niego pełnymi garściami i robi wszystko, aby uczynić ten moment tak szczęśliwym i pełnym przygód jak to tylko możliwe.

 

8. Nie można ich kontrolować.

Większość kobiet nie wie, co robić i czekają one na mężczyznę, aby im to powiedział. Pozwalają innym ustalać zasady i nie podejmują żadnej decyzji same. Niezależna kobieta nie potrzebuje niczyjej rady ani zgody. Ona dokładnie wie, czego chce, więc nie przejmiesz kontroli nad jej działaniami i jej życiem w ogóle. Ona nie czeka na ciebie, abyś jej powiedział, że wykonała wszystko poprawnie, ponieważ to ona sama decyduje.

 

9. Są uparte.

Żaden mężczyzna nie może posiadać tego typu kobiety na własność. Żaden nie zdoła skopiować niewyczerpanego źródła jej energii. Jest uparta i asertywna. Niektórzy mężczyźni lubią kobiety, które zgadzają się ze wszystkim, co mówią, ale zdecydowana większość woli kobiety, które są uparte i pewne siebie. Z kolei każda niezależna kobieta kocha wolność i bycie w związku z kimś, kto jej nie ogranicza.

 

10. Lubią swój chaos.

Chaos, który tworzy nie jest czymś, co możesz osądzać, ponieważ ona robi go intencjonalnie. Nie chce rzeczy uporządkowanych w swoim życiu. To jej natura, której nikt nie zmieni. Możesz powiedzieć, że ona jest bałaganiarą, ale to nie zrani jej uczuć. Podczas gdy zwykła kobieta mogłaby zwariować prowadząc taki styl życia, ona czuje spokój i świetnie odnajduje się w tym swoim chaosie.

 

11. One nigdy nie są nieruchome.

Spędzanie czasu na spaniu, jedzeniu i oglądaniu TV nie jest dla kobiety niezależnej. Nie możesz kazać jej siedzieć i słuchać siebie, jeśli ona tego nie chce. Ona ma długą listę rzeczy do zrobienia i nie ma czasu na przerwę, ponieważ wie, że życie jest za krótkie, by przestać robić to, czego chce.

 

12. Bujają w obłokach.

Życie kobiety niezależnej nigdy nie jest nudne. Ona zawsze ma coś do zrobienia, aby uczynić życie tak kolorowym, jak sama tego chce. Nie możesz kazać jej osiąść, bo ona buja w obłokach. Widzi wszystko z wysoka i jest zadowolona z tej zdolności. Ona jest jak dziki ptak, który zniża się tylko wtedy, gdy chce coś złowić i frunie znów w górę.

 

Czekanie na szczęśliwy związek nie jest tym, czego chce niezależna kobieta. Ona jest silna, śmiała, niezależna i szczęśliwa. Nieważne, co inni myślą lub mówią o niej, ona zawsze wie, co robić i zawsze robi wszystko, by osiągnąć swoje cele. Niezależna kobieta jest cała wolnością, kreatywnością i nieograniczonym źródłem energii. Nie potrzebuje domu lub przyjaciół, ponieważ jest szczęśliwa ze sobą, gdziekolwiek jest. Każdy dzień jest dla niej nowym wyzwaniem. Jest szczęśliwa, podążając swoją drogą i nie boi się czyichś osądów.

Koniecznie dajcie mi znać w komentarzach, czy uważacie się za kobiety niezależne. A może znacie jakieś inne korzyści płynące z bycia niezależną kobietą?