Witajcie! Dzisiejszy post, to nie jest taki typowy post modowy, to po prostu zlepek zdjęć zrobionych podczas zwiedzania okolicy. Ponieważ nie było już tak upalnie, jak poprzedniego dnia, założyłam jeansy z dziurami i koronkową kurteczkę.

Na dobry początek dnia kawa w jednej kawiarenek, których w Paryżu jest mnóstwo. Normalnie bardzo rzadko piję kawę, ale tutaj piłam jedną z najlepszych kaw na świecie, więc nie potrafiłam sobie odmówić kolejnej filiżanki.

Zauważyłam na blogu coś, co mnie trochę niepokoi. Za każdym razem, kiedy wrzucam na bloga post, w którym pokazuję coś kosztownego, pojawia się jakaś osoba, która pisze mi jakiś dziwny komentarz. Na przykład kiedy pokazałam jedną z torebek Michaela Korsa, jakieś dziewczyny zaczęły pisać, że to podróbka, a dzisiaj otrzymałam komentarz, po którym prawie padłam… Jakaś dziewczyna napisała mi pod poprzednim postem, że ładnie wkleiłam się w zdjęcia. Tak, tak – zarzuciła mi, że wycięłam tło ze swojego zdjęcia i wkleiłam się w zdjęcie pod wieżą Eiffla. Uśmiałam się okrutnie, ale zaraz zaczęłam się zastanawiać, dlaczego ludzie są jacyś tacy dziwni, że widząc, że ktoś ma lepiej od nas, od razu włącza im się hejter mode i wypisują takie głupoty.

Jeżeli też chcecie mieć pieniądze na wycieczki i torebki od projektantów, to nie ma nic prostszego. Zamiast pisać głupie komentarze na innych blogach, usiądźcie z tyłkiem przy komputerze i zacznijcie pisać własnego bloga, a jeżeli wam dobrze pójdzie, to w ciągu roku zaczniecie na nim zarabiać całkiem dobre pieniądze. A jeżeli nie wiecie jak, to chętnie wam podpowiem to i owo. Pozdrawiam ;-)

estera-owczarz-blog-290415

francuska-kawiarnia

dlugie-czarne-wlosy

jeansy-z-dziurami

jeansy-z-dziurami-blog

koronkowa-narzutka

koronkowy-zakiet

kurteczka-z-koronki

torebka-michael-kors-blog

wieza-eiffla-blog

blog-modowy-wieza-eiffla

Jeansy: no name

Koronkowa kurteczka: H&M

Bluzka: H&M

Szpilki: kupione kilka lat temu, nie mam pojęcia gdzie

Torebka: Michael Kors