Dzisiaj przygotowałam dla was kolejną stylizację z Paryża sfotografowaną niedaleko hotelu, w którym się zatrzymałam. Hotel był położony zaledwie jeden przystanek metra od wieży Eiffla, ale spacer pod samą wieżę zajmował może z 10 minut, więc nie opłacało się nawet czekać na metro. Założyłam granatowe spodnie, bluzkę w kolibry i niebieski sweterek. Spodnie są oczywiście za długie, bo przy moim wzroście bardzo ciężko mi dostać w sieciówkach spodnie, które idealnie by na mnie pasowały. Szpilki Faith i torebkę Michael Kors pokazywałam niedawno, więc nie będę się już rozpisywać na ich temat.

BTW widzicie ile niedopałków leży na chodniku? Byłam w szoku ile Francuzów pali papierosy i rzuca pety gdzie popadnie. Jest ich mnóstwo :-/

Na zdjęciach możecie zobaczyć aż trzy kawiarenki. W tej okolicy są ich dziesiątki, tak samo jak restauracji.

 

blog-o-modzie-020515

stylizacja-z-jasna-bluzka

stylizacja-z-niebieskim-sweterkiem

blog-o-stylu-zycia-020515

bluzka-w-kolibry

kobaltowy-sweterek

niebieski-sweterek

granatowe-spodnie

blog-modowy-020215

torebka-michael-kors-czarna

 

Bluzka w kolibry: Atmosphere

Koszulka: Pepco

Sweterek: H&M

Spodnie: Lindex

Torebka: Michael Kors

Szpilki: Faith

 

Na paznokciach mam lakier Astor Quick & Shine w odcieniu 403 Vibrant Purple. Mimo, że w nazwie jest fioletowy, to mi wydaje się, że momentami wpada w granat. Otrzymałam kilka lakierów z tej serii w prezencie od Astor i jestem z nich naprawdę zadowolona. Mimo, że są ze 3 razy droższe od najtańszych lakierów, to uważam, że są warte swojej ceny, bo szybko wysychają, są wygodne w użyciu i mega trwałe.