Hej kochani! Dzisiejsze zdjęcia stylizacji są trochę nietypowe, bo robione w domu. Niestety od prawie dwóch tygodni mamy tak okropną pogodę, że naprawdę nie mam ochoty robić zdjęć na dworze. Chciałabym pokazać Wam dzisiaj koszulę w paski. Nie wiem, jak to wyszło, ale do tej pory nie miałam w szafie ani jednej bluzki w pionowe paski. Niedawno widziałam, że sporo podobnych koszul wisi na wieszakach w sieciówkach, więc zamówiłam sobie od razu dwie – jedną w niebieskie, a drugą w czarne paski.

Przyznam Wam szczerze, że w ostatnim czasie, kiedy zrobiło się tak zimno, ponuro i mgliście straciłam trochę zainteresowanie modą i ubraniami. Póki co, zamiast biegać po sklepach i pstrykać zdjęcia w ponurych parkach wolę siedzieć w ciepłym domu i popijając herbatkę pisać posty na inne tematy, ale spokojnie – w zeszłym roku tez tak miałam i wiem, że to przejściowe. Jak tylko pogoda się poprawi, to zrobię więcej zdjęć stylizacji, a w międzyczasie planuję nakręcić kolejny haul ubraniowy, bo nazbierała mi się już pokaźna sterta nowych nabytków.

Na razie żegnam się z Wami życząc Wam dużo zdrówka, ciepła i słońca i zostawiam Was ze zdjęciami. Koniecznie dajcie znać, która stylizacja najbardziej się Wam podoba. Buziaki :-*

 

Stylizacje z koszulą w niebieskie paski

 

1. Bluzka w niebieskie paski + białe jeansy + brązowa torebka + brązowe szpilki

stylizacja z białymi spodniami

stylizacja z koszulą w paski

 

 

2. Bluzka w niebieskie paski + niebieskie jeansy + czarne szpilki + czarna torebka

stylizacja z jeansami i koszula

stylizacja z koszulą w niebieskie paski

Koszula w niebieskie paski – Romwe

Białe jeansy – Shein

Niebieskie jeansy – Romwe

Brązowe szpilki – Faith

Czarne szpilki – Peacock

Naszyjnik – Born Pretty Store

Obie torebki – Michael Kors

 

Zapisz