Kobiety z małymi piersiami często bardzo zazdroszczą posiadaczkom większych biustów. Wielkie piersi nie czynią jednak kobiety piękną i seksowną. Faktem jest, że sprawiają więcej problemów niż małe piersi. Przestań wypychać staniki chusteczkami i zapomnij o implantach. Bądź dumną ze swojego niewielkiego biustu, bo jego posiadanie ma naprawdę mnóstwo zalet. Poniżej znajdziesz niektóre z nich.

 

7 zalet posiadania małego biustu

 

1. Unikasz bólu pleców

Duże piersi to jedna z przyczyn bólu górnego odcinka kręgosłupa. Obfity biust utrudnia treningi, które mogą w efekcie powodować bóle pleców. Mając małe piersi unikasz tego problemu. Tak samo jak powiększenie, zmniejszenie piersi nie jest ani tanie, ani przyjemne. Podczas gdy kobiety z dużymi piersiami muszą decydować się na redukcję tkanki, by zmniejszyć bóle pleców, ty nie musisz wybierać pomiędzy tymi dwoma opcjami.

 

2. Wyglądasz kobieco i naturalnie

Podobnie jak nie wybieramy sobie rodziny, tak samo nie wybieramy rozmiaru naszego biustu. Jeśli jesteś obdarzona małymi piersiami, zaakceptuj ten stan i nie uważaj tego za jedną ze swoich wad. Małe piersi wyglądają naturalnie i kobieco. To nie prawda, że kobiece są tylko duże biusty. Umiar jest ważny nawet tutaj. Jest wielu mężczyzn, którzy uważają mniejsze piersi za bardziej atrakcyjne i seksowne.

 

3. Szybciej kupujesz ubrania

Teraz zapewne zgodzi się ze mną większość kobiet o dużym biuście. Dużo łatwiej jest znaleźć i kupić ubrania, kiedy masz niewielki biust, niż kiedy jest on ogromny. Kiedy mowa o zakupach, rozmiar ma znaczenie. Większość ubrań, szczególnie koszul, nie została zaprojektowana z myślą o dużych piersiach, więc ciesz się ze swoich małych.

 

4. Śpisz lepiej

Moja przyjaciółkami która jest posiadaczką pięknych, ale zbyt dużych piersi, często budzi się w nocy z powodu okropnego bólu. Problemem jest to, że lubi spać na brzuchu, ale jej duży biust sprawia jej wtedy niemały problem. Kiedy masz mały biust, lepiej śpisz w nocy. Małe piersi idealnie nadają się także do masażu. Jeżeli miałabyś duży biust, to leżenie na brzuchu podczas takiego zabiegu, mogłoby nie być dla ciebie zbyt przyjemne.

 

5. Trzymasz się proporcji

Kobiety z nadwagą mają zazwyczaj duże piersi, a kobiety szczupłe mają małe. To zwykłe proporcje. Nie rujnuj ich tylko dlatego, że nie lubisz swojego rozmiaru. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz doświadczyć jest wyglądanie niczym sztuczna lalka. Wyobraź sobie bardzo szczupłą dziewczynę z dużymi piersiami i zrozumiesz, o czym mówię.

 

6. Oszczędzasz na biustonoszach

Kobiety z dużymi piersiami mają trzy główne problemy, podczas kupowania biustonosza: rozmiar, cena i okropna stylistyka. Duże staniki są trochę droższe niż te mniejsze. Co więcej, zazwyczaj nie wyglądają delikatnie i seksownie. Dziewczęta z małymi piersiami mogą nosisz różne biustonosze bez konieczności rujnowania swojego portfela.

 

7. Unikniesz obwisania

Spadek jędrności piersi może dotknąć każdą z nas. Jednakże duże piersi obwisają szybciej i łatwiej niż niewielkie. Podczas gdy twoje przyjaciółki z dużymi piersiami muszą walczyć ze zmniejszeniem jędrności piersi już po 30 roku życia, ty nie będziesz musiała mierzyć się z tym problemem aż do pięćdziesiątki. To powinno sprawić, że na dobre zapomnisz o implantach. Poza tym, implanty mają mnóstwo minusów. Życie jest wystarczająco skomplikowane, nawet bez operacji powiększania biustu.

 

Nie potrzebujesz implantów, by wyglądać pięknie. Operacja piersi może wydawać się dobrym pomysłem, niestety ma wiele minusów i konsekwencji. Jeśli twój partner nie akceptuje twoich piersi, nie kocha cię. Kochaj samą siebie i ciesz się ty, co masz, łącznie z małym biustem. Wierz mi lub mnie, większość kobiet o dużych piersiach przyznaje, że chciałyby mieć mniejsze. Być może taka nasza kobieca natura, że jesteśmy wiecznie nie do końca zadowolone z tego, co mamy :-)