Hej kochani! Dzisiaj chciałabym opowiedzieć wam trochę o współpracy, którą niedawno nawiązałam.

Pewnie wielu z was zna już sklep Born Pretty Store. Wiem ponieważ widziałam na innych blogach, że niektórzy współpracują z tą firmą lub zamawiają z niej biżuterię, ozdoby do paznokci, kosmetyki, akcesoria do makijażu itd.

Jakiś czas temu  i ja nawiązałam współpracę z Born Pretty Store. Na początek zamówiłam sobie dwie pary kolczyków i łańcuszek na szyję. Muszę przyznać, że miałam niełatwy wybór, bo sklep oferuje tysiące różnorodnych produktów. Krótko mówiąc – jest w czym wybierać, ceny są bardzo atrakcyjne, a wysyłka darmowa bez względu na to, gdzie mieszkacie.

Na przesyłkę czekałam około dwóch tygodni, ponieważ leciała do mnie aż z Szanghaju. Paczka dotarła świetnie zabezpieczona. Do tego stopnia, że miałam problem, żeby się do niej dostać, ale to ogromny plus, bo naprawdę nie ma szans, żeby coś uległo zniszczeniu w czasie transportu. Biżuteria jest śliczna. Jestem też mile zaskoczona jej jakością. Szczerze mówiąc, że produkty za tę cenę  nie będą najlepszej jakości, tymczasem są całkiem solidnie wykonane. Niestety coś mi się ostatnio porobiło z uszami i przestały tolerować jakiekolwiek inne metale niż złoto i srebro, więc nie będę ryzykować i kolczyków nosić nie będę, ale to całkiem dobra wiadomość dla was, ponieważ stwierdziłam, że kolczyki będą fajnymi nagrodami w konkursach. Jedną parę już dziś wysłałam, a druga będzie do wygrania za jakiś czas :-)

A oto moje zdobycze. Zapewniam, że na żywo prezentują się o wiele lepiej.

współpraca z born pretty store

Jeżeli miałabym wam coś szczególnie polecić z tego sklepu, to byłyby to płytki do zdobienia paznokci, których wybór BPS ma wręcz ogromny.

Na koniec mam dla was rabat -10% na zakupy w sklepie Born Pretty Store :-)