Dzisiejszy post jest skierowany głównie dla blogerek, ale nie tylko. Zaraz wyjaśnię dlaczego, ale pozwólcie, że zacznę od początku.

Jakiś czas temu otrzymałam od Style Moi maila z zaproszeniem do wzięcia udziału w ich programie dla blogerek. Oczywiście chętnie skorzystałam z zaproszenia i zarejestrowałam się na ich stronie. Otrzymałam maila zwrotnego z wiadomością, że mam czekać na kolejnego maila, ponieważ ktoś ze Style Moi musi najpierw dokonać oceny mojego bloga. Po tygodniu otrzymałam maila z wiadomością o przyznanej mi kwocie do wykorzystania w ich sklepie.

 

 

Jak wygląda współpraca z blogerami?

Współpraca ze Style Moi wygląda podobnie, jak w przypadku innych sklepów, ale jest moim zdaniem trochę korzystniejsza.

1. Po pierwsze za każde kliknięcie dostajesz aż 12 kredytów które możesz przeznaczyć  na zakupy w sklepie. 1 kredyt = 1 cent. Kredyty dostajesz również za wykonanie zadań, takich jak umieszczenie na blogu wishlisty z ubraniami z tego sklepu.

2. Sklep oferuje promocje i rozdania dla twoich fanów, więc nie tylko blogerzy mogą na tym skorzystać. Przykładowo obecnie można dostać od Style Moi zestaw czterech arkuszy metalicznych tatuaży, jedynie za koszt wysyłki, który wynosi 15zł (wysyłka z Hong Kongu). To tyle, ile na Allegro zapłacimy za jeden arkusz wraz z kosztem przesyłki, więc uważam, że i tak się opłaca. Ja już zamówiłam i czekam na przesyłkę :-)

metaliczne tatuaże

3. Sklep organizuje sporo konkursów, w których możesz wygrać zarówno gotówkę jak i kredyty do wydania w sklepie.

4. Na koniec, kiedy już dostaniecie i sfotografujecie ubrania, może okazać się, że wasza stylizacja jest tak dobra, że Style Moi zdecyduje się pokazać ją na swojej stronie, Instagramie lub Facebooku, co na pewno wspaniale przyczyni się do promocji bloga.

 

Wiem, że wiele blogerek współpracuje z różnymi sklepami internetowymi, ale ten jakoś wydał mi się chyba trochę mniej popularny, bo wcześniej o nim nie słyszałam i dlatego postanowiłam podzielić się z wami kilkoma najważniejszymi informacjami na jego temat.

Zachęcam was do rejestracji i dajcie koniecznie znać, czy udało wam się nawiązać współpracę :-)