Uwielbiam torebki MK! Torebka Michael Kors Hamilton Large to już (lub dopiero :-P) trzecia w mojej kolekcji. O ile poprzednie kupiłam dlatego, że nadarzyła się okazja, to zakup czarnego Hamiltona był jak najbardziej przemyślany i zaplanowany. Ta torebka podobała mi się od dawna i wiedziałam, że prędzej czy później stanie się moją własnością.

Zdecydowałam się na kupno torebki wykonanej ze skóry saffiano, ponieważ czytałam o tym, że torebka Hamilton wykonana ze zwykłej skóry po jakimś czasie flaczeje. Widziałam zdjęcia i muszę przyznać, że wygląda to naprawdę nieestetycznie. Mam nadzieję, że moja nie sflaczeje i będzie mi służyć przed długie lata. Torebka nie jest co prawda aż tak sztywna, na jaką wygląda na zdjęciach, ale mam nadzieję, że taka już pozostanie i nic nie będzie się z nią działo. Drugą rzeczą, która zaskoczyła mnie w tej torebce, jest jej waga. Nie da się ukryć, że Hamilton Large jest dość ciężki, ale nie jest to dla mnie jakiś wielkim problemem, ponieważ kupiłam ją po to, żeby nosić ją na ramieniu, a nie w ręce.

 

W przyszłości planuje zakup Selmy w kolorze beżowym lub granatowym. Najprawdopodobniej zdecyduję się na beżową, ale muszę to jeszcze dokładnie przemyśleć ;-)

Jeżeli spodobała wam się torebka Michael Kors Hamilton i planujecie jej kupno, to poniżej podaje adresy internetowe, gdzie można ją dostać:

1. Hamilton Large ze zwykłej skóry – TUTAJ

2. Torebka Michael Kors Hamilton Large ze skóry saffiano (taka jak moja) – TUTAJ

3. Trochę mniejszy Hamilton ze skory naturalnej jest obecnie w Zalando w promocji -50%! – TUTAJ

 

Pamiętajcie o tym, że jest tylko kilka miejsc, kupując w których możecie mieć stuprocentową pewność, że torebka będzie oryginalna. Stacjonarnie są to sklepy MK w Centrum Handlowym Stary Browar w Poznaniu, w Centrach Handlowych Klif w Gdyni i Warszawie oraz w Galerii Mokotów w Warszawie. W Internecie możecie ufać sklepom Zalando, Sarenza i Chiara.

Stacjonarnie torebki Michael Kors są dostępne również w sieci sklepów TK Maxx, ale znajdziecie tam tylko starsze modele.