Dzisiejsza stylizacja zdecydowanie nie jest odpowiednia na upały, jakie teraz panują, ale kiedy zobaczyłam tę kurtkę z ćwiekami, to nie mogłam się oprzeć, żeby jej nie zamówić i kiedy dotarła do mnie, to chciałam pokazać wam ją jak najszybciej. Kurtka jest ze sklepu Shein i jest naprawdę świetna! Materiał jest bardzo dobrej jakości, wykonana jest starannie i z dbałością o szczegóły. Jestem z niej tak zadowolona, że od razu zamówiłam z tego sklepu jeszcze jedną kurtkę. Obecnie czekam, aż do mnie dotrze i mam nadzieję, że będzie równie fajna. Oczywiście pokażę ją i napiszę o niej na blogu, jak tylko ją dostanę. Niestety kurtka ze zdjęć jest obecnie wykupiona, ale wiem, że dużo osób ją zamawiało, więc jest nadzieja, że niedługo wróci do sprzedaży.

Do tiulowej spódnicy nie jestem tak do końca przekonana. To znaczy jest ładna, dobrze się układa i naprawdę nie mogę powiedzieć o niej złego słowa, ale po prostu chyba nie do końca dobrze czuję się w ubraniach, które poszerzają w biodrach :-)

Spódnicą jest stąd – KLIK, a czarna bluzka z odkrytymi ramionami stąd – KLIK. Spódnica kosztuje niecałe 40zł, a bluzka zaledwie 30zł. Jeżeli będziecie chciały zamówić sobie tę bluzkę, to miejcie na uwadze, że materiał jest dość rozciągliwy. Ja wybrałam rozmiar M i jest dość luźna, co widać na zdjęciach. Zdecydowanie lepiej pasowałaby mi S-ka.

 

 

Tiulowa spódnica i ramoneska z ćwiekami – stylizacja

kurtka z ćwiekami

ramoneska z ćwiekami

ramoneska z ćwiekami stylizacja

ramoneska ze spódniczka stylizacja

stylizacja z kurtka ramoneska

spodnica tiulowa

spodnica tiulowa stylizacja

stylizacja z tiulowa spodnica

tiulowa spódnica

Ramoneska z ćwiekami – Shein

Bluzka z odkrytymi ramionami – dostępna tutaj

Tiulowa spódnica – dostępna tutaj

Buty – New Look (kupione daaawno temu)