Tatuaże na palcu stały się ostatnio bardzo popularne wśród kobiet. Dzisiaj przygotowałam dla was dziewięć inspiracji ze wzorami idealnymi do wytatuowania na palcu. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o takich tatuażach i czy któryś wzór szczególnie wpadł wam w oko.

 

Tatuaż na palcu

Inspiracje

 

1. Symbole związane z muzyką

Jeżeli kochasz muzykę, to być może przypadną ci do gustu symbole związane z muzyką. Nuta, klucz wiolinowy, a może zdecydujesz się wytatuować sobie swój ulubiony instrument muzyczny?

tatuaże na palcach

2. Tatuaże dla par

Jeżeli jesteś w szczęśliwym związku i jesteś pewna, że twój wybranek jest tym jedynym, to możecie zastanowić się na zrobieniem sobie podobnych tatuaży. Mogą to być wasze imiona, inicjały, data, która jest dla was ważna lub symbol, który coś dla was znaczy.

tatuaże na palcach dla par

3. Kokarda

Kokarda ze wstążeczką to idealny wzór dla kobiet. Wygląda delikatnie i dziewczęco i pewnie dlatego ma ostatnio coraz więcej zwolenniczek.

tatuaż na kciuku

4. Diament

Diament to kolejny z popularniejszych ostatnio wzorów i nie ma się co dziwić, bo przecież kobiety kochają diamenty.

tatuaż na palcu diament

 

5. Palma

Jeżeli kochasz plażę, słońce i podróże do ciepłych krajów, to być może zechcesz wytatuować sobie na palcu małą palemkę, która będzie ci o nich przypominała.

tatuaż na palcu palma

6. Serce

Małe serduszko na palcu to świetny pomysł na tatuaż. Wydaje się być bardzo niepozorne, ale dla ciebie może być bardzo ważnym symbolem czegoś lub kogoś, kogo bardzo kochasz.

tatuaż na palcu serce

7. Kotwica

Czasy, kiedy tatuaż w kształcie kotwicy kojarzył się nam jedynie z panami spod budki z piwem, już dawno minęły. Obecnie coraz więcej osób decyduje się wytatuować sobie taką małą kotwicę, a palec to jedne z miejsc, które najbardziej tu pasują.

tatuaż na palec kotwica

8. Kwiat lotosu

Kwiat lotosu to kolejny delikatny, dziewczęcy symbol. W różnych kulturach oznacza on co innego, ale są to same pozytywne rzeczy. Najczęściej symbolizuje piękno i niewinność.

tatuaż palec

9. Napis

Bardzo dużo osób planujących zrobić sobie tatuaż, ostatecznie decyduje się na napis. Do niedawna najpopularniejszym miejscem, w którym tatuowano sobie napisy było przedramię, ale obecnie coraz więcej osób decyduje się wytatuować sobie napis właśnie na palcu.

tauaż na palcu napis