Kiedy zobaczyłam tę koszulę w kratkę i spódnicę w kolorze khaki, od razu wiedziałam, że ich połączenie będzie strzałem w dziesiątkę. Uwielbiam łączyć khaki z różem, więc do tej stylizacji założyłam szpilki w łososiowym odcieniu różu. Bardzo je lubię, bo świetnie wysmuklają nogi i nadają im lżejszego wyglądu.

Nie mam dziś za bardzo ochoty rozpisywać się na temat stylizacji. Ostatnio dzieje się u mnie sporo pozytywnych rzeczy, ale na początku zeszłego tygodnia mieliśmy też bardzo przykrą sytuację. Mój syn został pobity w szkole, a ponieważ stało się to, kiedy nauczycielka zostawiła dzieci same (czego robić nie może), zarówno ona jak i dyrektorka kombinują, jakby zrzucić winę na mojego syna. Więcej pisałam o tym na fanpage’u, a za jakiś czas napiszę tu na blogu. Wiem, że będzie to bardzo potrzebny wpis, bo po opublikowaniu tego posta dostałam mnóstwo prywatnych wiadomości, w których czytelniczki opisywały podobne sytuacje i radzili, co mogę zrobić. Jestem w szoku, że w szkołach dzieją się takie straszne rzeczy, a nauczyciele dają uczniom ciche przyzwolenie na gnębienie słabszych!

Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło po mojej myśli, a nauczycielka została ukarana, bo w tej szkole dzieją się naprawdę złe rzeczy….

 

 

Stylizacja ze spódnicą khaki i koszulą w kratkę

koszula w kratę stylizacja

spódnica khaki stylizacja

stylizacja ze spódnicą khaki

stylizacja z zieloną spódnicą

Koszula w kratkę – romwe.com

Spódnica khaki – romwe.com

Łososiowe szpilki – born2be.pl

Torebka – Louis Vuitton