Koniec wiosny i lato to dla mnie zdecydowanie czas sukienek! W zimne dni noszę je bardzo rzadko, ale gdy tylko robi się cieplej, spodnie i jeansy idą w odstawkę. Sukienki są bardziej kobiece i co tu dużo mówić, po prostu ładniejsze.

Dziś przygotowałam dla was propozycję stylizacji z sukienką maxi w kwiaty. Sukienka jest przepiękna, a jedyne, co mi w niej przeszkadza, to zbyt duży dekolt. Na razie noszę do niej zwykłą białą koszulkę, ale planuję zanieść ją do krawcowej, żeby zmniejszyła mi ten dekolt.

Do sukienki założyłam wysokie różowe sandały z wiązaniem wokół kostki. Sznureczki zakończone są frędzlami. Jestem pewna, że takie wiązania i frędzle będą hitem tego lata!

 

 

Stylizacja z sukienką maxi w kwiaty

stylizacja z sukienką maxi sukienka maxi kwiaty

sukienka maxi w kwiaty

sukienka maxi w kwiaty

Sukienka w kwiaty – Shein.com

Biała koszulka – H&M

Różowe sandały na obcasie – Born2be.pl

Torebka – Chanel

 

 

KONKURS

1). Link do konkursu: http://www.shein.com/summercontest.html?utm_source=summer01

2). Zaobserwuj  @SHEIN/@sheinofficial na Facebooku lub Instagramie.

3). Zarejestruj się na stronie SHEIN i wyślij im maila social@shein.com z adresem mailowym, którego użyłeś rejestrując się oraz linkiem do swojego profilu na Facebooku lub Instagramie.

4). Dodaj na swój Instagram lub profil na Facebooku jedno z dwóch zdjęć (konto musi być publiczne):

I. Zdjęcie związane z owocami (jedzenie, owocowy print itd) wraz z hashtagiem #sheinfruitfan, #sheinevents i oznaczeniami @sheinofficial/@SHEIN

lub

II. Zdjęcie związane z tropikalnymi wzorami wraz z hashtagiem #sheintropicfan, #sheinevents i oznaczeniami @sheinofficial/@SHEIN

 

 

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 11 lipca 2017, a nagrody to:

3x $100

10x $50

20x ubrania z Shein

30x 200 punktów do wykorzystania na zakupy w Shein