Hej kochani! Mam pytanie do rodziców chłopców w wieku powyżej 7 lat. Zauważyliście, że trudno jest dostać fajne, oryginalne ubrania dla chłopca w rozmiarach od 128cm wzwyż? O ile w praktycznie każdym sklepie mnóstwo jest ślicznych ubrań dla dziewczynek i małych chłopców, to naprawdę ciężko znaleźć coś ciekawego dla starszych chłopców. Siedmioletni chłopcy to wciąż małe dzieci, ale czują się już na tyle dorośli, że nie chcą nosić ubrań z wizerunkami postaci z bajek. Bartek za miesiąc skończy osiem lat. Chce się ubierać jak dorosły, a ja mam niemały problem ze znalezieniem ubrań, które są dobrej jakości, fajnie wyglądają i nie kosztują majątku.

Jednym ze sklepów, w których chętnie robię zakupy dla moich chłopców jest Bonprix.pl. W marcu pokazywałam wam dwie identyczne kurtki, które zamówiłam moim chłopakom. Dziś razem z Bartkiem przygotowaliśmy total look z ubraniami z tego sklepu.

O butach z podświetlaną podeszwą ledową Bartek marzył już od dawna. Idealne znaleźliśmy właśnie w internetowym sklepie Bonprix. Jeżeli chcecie zobaczyć, jak dają po oczach i jak można zmieniać kolory, to zajrzyjcie koniecznie na mój Instagram —> KLIK. Prawda, że odjazd? :-D

PS Jeżeli planujecie zakupy w Bonprix, koniecznie zapiszcie się do ich newslettera. Dzięki temu otrzymacie aż 20zł na zakupy, a na waszego maila będą regularnie przychodzić informacje o promocjach i dniach darmowej dostawy :-)

 

Stylizacja dla chłopca

Bonprix total look

Buty z podeszwą LED

Szara bluza z tygrysem

Kremowe spodnie dresowe

siedmiolatek stylizacja

stylizacja chłopiec

stylizacja dla chłopca

stylizacja dla chłopców

chłopiec stylizacja

stylizacja dla siedmiolatka

buty led