Dziś na blogu Snapchat gwiazd, czyli nazwy najpopularniejszych kont na Snapchacie. Zanim jednak przejdziemy do listy, kilka słów o tym, czym w ogóle jest Snapchat.

Co to jest Snapchat?

Snapchat to aplikacja na telefon, która w ciągu ostatnich kliku miesięcy zyskała ogromną popularność zarówno wśród gwiazd, jak i wśród zwykłych śmiertelników. Aplikacja ta jest w chwili obecnej jednym z najczęściej pobieranych programów. Na czym polega jej fenomen? Za jej pomocą możemy oglądać zdjęcia i filmiki udostępniane przez gwiazdy oraz naszych znajomych. Zdjęcia i filmy są automatycznie usuwane po ich obejrzeniu. Brzmi dziwnie, ale zdaje się, że właśnie to jest przyczyną fenomenu Snapchata.

Niestety jak to zwykle bywa i zdarza się chyba na każdym portalu społecznościowym, na Snapchacie jak grzyby po deszczu zaczęły wyrastać fałszywe profile gwiazd Snapchat’a. Na szczęście na Facebooku istnieje fanpage Snapchat Celebrities Names, na którym można zweryfikować czy dany profil jest prawdziwy czy fałszywy.

Sporo znanych osób, między innymi najpopularniejsze blogerki modowe, regularnie odpowiadają na pytanie swoich fanów właśnie na Snapchacie.

Poniżej przedstawiam listę znanych osób na Snapchacie. Polecam tez zapoznać się z listą 100 najpopularniejszych polskich użytkowników Snapchata, przygotowaną przez portal Hash.fm.

 

Mój Snapchat to esteraowczarz 🙂 Dodajcie mnie, żeby być na bieżąco!

 

snapchat gwiazd

 

Snapchat gwiazd – nicki znanych osób na Snapchacie

(kolejność przypadkowa)

1. Ariana Grande – moonlightbae

2. Rihanna – rihanna

3. Miley Cyrus – mileyxxcyrus

4. Justin Bieber – rickthesizzler

5. Blake Lively – LivelyBK

6. Chiara Ferragini – chiaraferragini

7. Ashley Greene – GreeneyGirl

8. Jeremi Sikorski – jeremisikorski

9. Harry Styles – h.estyles

11. Jared Leto – jaredleto

12. Kim Kardashian – kimkardash

13. Jessica Mercedes – jessimercedes

14. Maffashion – maffashion

15. Ewa Chodakowska – ewachodakowska

16. Honorata Skarbek – honkabiedronka

17. Joseph Gordon-Levitt – JGL1981

18. Saszan – zawszedlawas

19. Wujaszek Liestyle – liestyle

20. Kendall Jenner – kendalljenner

21. Kylie Jenner – KylizzleMyNizzl

22. Gigi Hadid – doublegiforce

23. Pani Ekscelencja – paniekscelencja

24. Marsi Bukowska – marsi_b

25. Pati Bukowska – pati_bukowska

26. Chris Brown – chrisbrown89

27. Zac Efron – zacefron87

28. Robert Pattison – R.Patterson86

29. Łukasz Jakóbiak – lukaszjakobiak

30. Chace Crawford – texaschace

31. Jack Reynor – JackReynor

32. Gerard Butler – GButler71

33. Ryan Gosling – rygosg1980

34. Jennifer Lopez – jlobts

35. MTV – mtv

36. Tyga – LamboLuxury

37. Victoria’s Secret Pink – VSPink

38. Selena Gomez – SelenaGomez

39. Megan Trainor – mtrainor22

40. Kardashianowie – iamsivi

41. Nick Jonas – JickNonas

42. Arnold Schwarzenegger – arnoldschnitzel

43. Hailey Baldwin – haileybisboring

44. Carter Reynolds – reynolds.carter

45. Steve-O – stevieosdick

46. Josepho Gordon-Levitt – JGL1981

47. Kit Harington – Kitharington

48. Luke Bryan –  lukebryansnaps

49. Hailee Steinfeld – haiz

50. Jimmy Fallow – fallontonight

EDIT: Mam dla Was namiary na dwa nowe  snapchaty gwiazd:

51. Nicole Richie – itsnikkifresh

52. Calvin Harris – calvinharris

 

A wy kogo obserwujecie na Snapchacie? Macie już swoje konta, czy może nie przypadła wam do gustu ta aplikacja? Kogo jeszcze powinnam dodać do listy “Snapchat gwiazd”? Dawajcie znać w komentarzach!

Snapchat gwiazd – wybrane snapy znanych osób

nicki minaj snapchat

snapchat ariany grande

snapchat chiara ferragini

snapchat justina biebera

snapchat kardashians

snapchat kayne west kim kardashian

snapchat kylie jenner

snapchat miley cyrus

snapchat nicki minaj

snapchat rihanna

snapchat seleny gomez

 

Tagi: snapchat gwiazd, nazwy kont na snapchacie gwiazd polskich i zagrancznych

Zapisz

Zapisz

Zapisz