Moje drogie, która z Was nie kocha butów? Przyznawać mi się tu szybciutko, ile która ma par!
Ja w tej chwili naliczyłam u mnie ponad 50… Przyznaję się, że niczym Carrie Bradshaw mam totalną obsesję na punkcie butów.

Jak i gdzie przechowywać buty?

gdzie trzymac buty

O ile wszystkie szpilki i te bardziej cenne buty stoją para przy parze na półkach, to z przechowywaniem reszty mam niemały problem. Trampki, japonki, klapki, sandały zajmują za dużo miejsca, postanowiłam je więc gdzieś upchnąć.

Początkowo myślałam o zwykłych pudełkach na buty, ale są mało praktyczne, bo nie widać co jest w środku. Zastanawiałam się też nad półprzezroczystymi pudełkami z tworzywa, które można kupić na Allegro, ale ostatecznie zdecydowałam, że kupię zwykłe duże plastikowe pudełko w Pepco i wrzucę do niego luzem wszystkie buty nieużywane w okresie zimowym.
W ten sposób zyskałam sporo miejsca w szafie i w tej chwili cały mój bucikowy dorobek mieści się na trzech takich półkach:

jak przechowywac buty

Do pojemniczka koniecznie wrzucamy coś zapachowego lub odrobinę sody, która będzie pochłaniać nieprzyjemne zapachy :-P

Plastikowe pudełka z Pepco

Ja wybrałam kolor fioletowy, ale dostępne były jeszcze pudełka przezroczyste, turkusowe i pomarańczowe. Ogólnie były porozstawiane w kilku miejscach, więc warto pochodzić trochę po sklepie albo od razu zapytać sprzedawcę. Ja na pewno kupię jeszcze jedno pudełko na czapki, rękawiczki i szaliki.

Cena: 19.99zł za pudło o pojemności 31 litrów. Były też mniejsze rozmiary.

plastikowe pudelko z pepco
pudelka z pepco

Wybaczcie jakość zdjęć. Nowiutka lustrzanka od Nikona już czeka na swoją premierę, więc od następnych postów będzie już tylko lepiej!

A wy jak przechowujecie buty? Macie podobne pudełka z Pepco, czy może kupiliście je gdzie indziej?