Wiele kobiet, które mają za sobą nieudane związki, mówią, że wszyscy mężczyźni są beznadziejni, obojętni i pozbawieni uczuć. Kobiety takie mają błędne przekonanie o tym, że rozstanie nie jest tak bolesne dla mężczyzn, jak dla kobiet. Nic bardziej mylnego.
Czasami mężczyźni inicjują rozstanie, ponieważ schowanie dumy do kieszeni jest wbrew ich naturze. Często jednak żałują nieprzemyślanych słów, które padły oraz złych zachowań, które doprowadziły do zakończenia relacji. Poniżej znajdziesz siedem sygnałów świadczących o tym, że mężczyzna żałuje rozstania z tobą i czuje się samotny.

 

Po czym poznać że byłemu nadal na tobie zależy

 

1. Wypytuje o ciebie waszych wspólnych przyjaciół

Kiedy partnerzy budują długotrwały związek, ich życia splatają się w jedno. Mają wspólnych przyjaciół, przyjmują te same przyzwyczajenia i tworzą własne zwyczaje. Czasem rozstają się lub powracają do siebie, ale przyjaciele zawsze pozostają razem.
Jeśli twoi przyjaciele mówią ci, że twój były wciąż bardzo interesuje się twoim życiem, to najprawdopodobniej znaczy, że to nie jest koniec. Możliwe, że twój były pyta o ciebie przyjaciół, bo wciąż się o ciebie troszczy.

 

2. Prześladuje cię w mediach społecznościowych

W dzisiejszym świecie media społecznościowe to świetne narzędzie, które umożliwia nam śledzenie innych osób. Informują nas one o prawie wszystkich ważnych wydarzeniach z życia innych. Wszystko jest bardzo proste, ponieważ często dzielimy się naszym życiem właśnie w mediach społecznościowych.
Jeśli twój były wciąż lajkuje twoje zdjęcia i zachowuje się jak przyjaciel, najwyraźniej stara się pokazać ci, że nie chce cię stracić. Możesz to zakończyć, wrzucając go na czarą listę lub blokując jego profil, jednak wiedz, że to co robi, to sygnał, że za tobą tęskni.

 

3. On wciąż dzwoni do ciebie, kiedy jest pijany

Mężczyźni mają tendencję do dziwnych zachowań w trakcie rozstania. Jednak później dzwonią do swoich byłych, zwłaszcza po wypiciu podwójnej whisky i próbują się usprawiedliwić.
Podczas gdy kobiety zwykle nie wierzą w słowa, które mężczyźni wypowiadają po alkoholu, lepiej ich wysłuchać, bowiem słowa wypowiedziane przez mężczyznę pod wpływem alkoholu są zwykle szczere i wyrażają prawdziwe jego intencje.

 

4. On nie umawia się na randki od czasu rozstania

Jeśli wasi wspólni znajomi mówią ci, że twój były wciąż interesuje się twoim życiem i powstrzymuje się od wejścia w inną poważną relację, oznacza to, że bardzo żałuje rozstania i w głębi serca wierzy, że pewnego dnia zechcesz do niego wrócić, albo że jego długotrwała samotność jest uwarunkowana psychologicznie. W większości przypadków powodem jest pierwsza kwestia, ponieważ wierność to mocna psychologiczna broń.

 

5. On wciąż utrzymuje kontakt z twoją rodziną

Mężczyzna, który definitywnie nie chce mieć nic wspólnego ze swoją byłą, stara się uciąć wszelki kontakt i spalić za sobą wszystkie mosty, aby poczuć się lepiej. W rezultacie kontakt z rodziną byłej staje się niemożliwy i bez znaczenia.
Jeżeli twój były po waszym rozstaniu pozostaje w kontakcie z twoją rodziną i zachowuje się tak, jakby nic się nie stało, wówczas możliwe, że jego uczucie wciąż jest mocne i że stara się on z całej siły, by naprawić waszą relację.

 

6. Nadal trzyma twoje zdjęcia

Twój były nie jest jedyną osobą, która może prześladować cię na Facebooku. Kiedy odwiedzisz jego profil i zauważysz, że on wciąż trzyma twoje zdjęcia i opisy skierowane do ciebie i waszej miłości, oznacza to, że on żałuje, że nie mógł znaleźć odpowiednich słów przy rozstaniu.
Oczywiście, twój były mógł zapomnieć o usunięciu śladów waszego związku. Ale jeśli jest on często dostępny i aktywny na danym portalu społecznościowym, to jest to mało prawdopodobne. W końcu kto chce przechowywać na swoim profilu zdjęcia osoby, której już nie kocha?

 

7. On próbuje zmienić się na lepsze

Pary często rozchodzą się, gdy nie potrafią znaleźć porozumienia lub nie akceptują się nawzajem. Mężczyźni to osoby stałe, które nie lubią pracować nad samorozwojem. Łatwiej jest powiedzieć – jestem jaki jestem i nigdy się nie zmienię. Czasem jednak rozstanie czyni cuda. Jeśli twój były stara się zmienić na lepsze i w końcu osiąga ten cel, to jest to znak, że wciąż cię kocha i ma nadzieję, że dasz mu drugą szansę.

 

Zrozumieć mężczyzn jest bardzo trudno, jednak powinnaś pamiętać, że oni odczuwają ból tak samo, jak my. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże ci zauważyć sygnały, że on wciąż jest w tobie zakochany. Czasami najlepszym sposobem, aby się o tym przekonać jest szczera rozmowa. Nawet jeżeli jej przebieg cię rozczaruje, to przynajmniej dowiesz się prawdy i bez żalu będziesz mogła ruszyć dalej.